TECNICA

Dostępność: W magazynie

TECNICA PHOENIX 100 WOMEN AIR 2012/13

Więcej widoków

-50%

Normalna cena: 1 199,00 zł

Special Price 599,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 1 199,00 zł

Special Price 599,00 zł

Krótki opis

Linia Phoenix to idealna propozycja dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarek, to kompromis między sportowymi osiągami, a komfortem i wygodą. Nowością jest technologia Air Shell, która pozwala na perfekcyjne dopasowanie buta do kształtu stopy. Dwie strefy buta, w okolicach podbicia i palców wypełnić można powietrzem, dzięki temu but wewnętrzny idealnie dopasowuje się do stopy, co zwiększa komfort i precyzję sterowania.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o TECNICA PHOENIX 100 WOMEN AIR 2012/13

Producent Tecnica
Przeznaczenie Damskie
Twardość 100
Szerokość wkładki 102mm
Klamry aluminiowe
Taśma ściągająca Rzep 360°: 35mm
Gwarancja 2 lata
Przedsprzedaż No

Szczegółowe informacje o TECNICA PHOENIX 100 WOMEN AIR 2012/13

Parametry techniczne: 

 • Skorupa: transparena PU
 • Podeszwa: PU
 • Canting: pojedynczy
 • Rzep 360°: 35mm
 • BOTEK ULTRA FIT AIR
 • wsparcie pięty

Air Shell - rozwiązanie techniczne zapewniające idealne dopasowanie buta do kształtu stopy za pomocą kanałów powietrznych. W przeciwieństwie do formowanych piankowo wkładów (foam) stosowanych wniektórych modelach butów dla zawodników i ekspertów, system nie dopasowuje się do jednego kształtu na stałe, ale może być regulowany w zależności od potrzeb w danej chwili. W każdym momencie możemy dostosować dopasowanie buta do panujących warunków, własnej dyspozycji czy stylu jazdy. Regulacji dokonuje się za pomocą ręcznej pompki powietrznej umieszczonej w tylnej części rękawa buta. System obsługuje się za pomocą dwóch przycisków. Pierwszy to podobny do tych, stosownych na przykład przy pompkach paliwa w kosiarkach spalinowych, wykonany jednak z grubszego i bardziej wytrzymałego tworzywa, zaworek pompujący zwiększający ciśnienie w układzie poprzez kilkakrotne naciśniecie. Drugi to zaworek upustowy służący do zmniejszania ciśnienia. Oba zaworki dla wyeliminowania pomyłki oznaczono znaczkami „+” i „-”.
Elementami pompowanymi są komory wyposażone w kanały powietrzne. Komory umieszczone są pomiędzy skorupą a wkładem wewnętrznym buta. Obejmują one dwie strefy, strefę okolic stawu sokowego, która odpowiada za kontrolę i precyzję sterowania nartą oraz strefę obejmującą śródstopie, której głównym zadaniem jest zapewnienie maksymalnego komfortu.
Dzięki możliwości zmiany ciśnienia w obu komorach możemy w przypadku jednego modelu otrzymać but komfortowy i rekreacyjny, pozwalający na długotrwałą jazdę bez uczucia bólu lub, po dopompowaniu poszaleć rozkoszując się agresją i precyzją dobrze dopasowanych butów race.
Poza niezaprzeczalnymi zaletami zwiększającymi w znacznym stopniu uniwersalność butów, system Air Shell zwiększa również izolację cieplną dzięki wypełnionym powietrzem kanałom odgradzającym stopę narciarza od warunków zewnętrznych.

   DELTA FORCE - System delta force to prosty i efektywny mechanizm, który wpływa na flex, zmieniając zarazem charakterystykę buta - a to wszystko zapomocą pokrętła

   

   Napisz własną recenzję

   Piszesz opinię o: TECNICA PHOENIX 100 WOMEN AIR 2012/13

   Jak oceniasz ten produkt? *

    
   1 1 gwiazdka
   2 2 star
   3 3 star
   4 4 star
   5 5 star
   Ocena ogólna