System Vacuum Fit

System Vacuum-Fit to nowatorska technologia, która podbija świat narciarstwa zawodowego, a także amatorskiego. Któż z miłośników białego szaleństwa nie marzy o perfekcyjnie przylegających butach narciarskich, które stworzone są według indywidualnych wymiarów użytkownika. Opatentowane przez firmę Fischer  rozwiązanie daje poczucie wygody i komfortu. Magia tkwi w zastosowaniu specjalnej skorupy wykonanej z materiału Vacu-Plast, którą można formować pod wpływem temperatury, a dzięki kompresji pod ciśnieniem but idealnie dopasuje się do profilu stóp i łydek narciarza.

Skorupa nie ulega odkształceniom zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Właściwie uformowane wnętrze buta narciarskiego przeciwdziała otarciom, odgnieceniom newralgicznych punktów nogi i stopy, ale przede wszystkim następuje poprawa precyzji jazdy na nartach. Nartywarszawa.pl z myślą wychodząc naprzeciw najnowszym trendom oferuje najwyższej jakości buty narciarskie z użyciem technologii Vacuum-Fit. Wprowadzaliśmy System Vacuum na rynek polski, wobec tego posiadamy trzyletnie doświadczenie i duże grono zadowolonych klientów, którzy twierdzą, że jest to optymalne rozwiązanie, spełniające w 100 % ich oczekiwania.

System Vacuum daje wyjątkowy komfort, wrażenie pełnego panowania nad nartami, właściwy przekaz sił - dlatego Ci, którzy spróbowali nie wyobrażają sobie dopinania nart do zwykłego buta narciarskiego.

Vacum-Fit, czyli jak krok po kroku powstają idealnie dopasowane buty narciarskie:

  • Pomiar stopy
  • Wybranie odpowiedniego modelu butów narciarskich
  • Oklejenie newralgicznych punktów stopy i łydki materiałem Vacu-Plast
  • Poddanie obróbce termicznej skorupy buta w temperaturze 80 stopni Celsjusza
  • Przymierzenie i zapięcie podgrzanego buta
  • Założenie na skorupę okładzin schładzających i butów kompresyjnych, które pod wpływem ciśnienia dopasowują buty do anatomii stopy

Proces Vaccum-Fit zajmuje jedynie 20 minut. Zapraszamy do naszego sklepu gdzie uzyskasz fachową pomoc, a następna wyprawa narciarska będzie wyjątkowym przeżyciem.

Zobacz jak Vacuum Fit wygląda w praktyce.