Kompleksowy serwis nart – nowoczesne maszyny i profesjonalna obsługa

 

SERWIS SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDÓW

 

Otwierając serwis sprzętu zimowego postawiliśmy, na jakość wykonywanej usługi a tylko dzięki najlepszym maszynom do tego przystosowanym udało się ten efekt osiągnąć.

 WINTERSTEIGER to jedna z najnowocześniejszych maszyn na rynku. Nasz serwisant bierze udział w licznych szkoleniach tak, aby każdy sprzęt był doskonale przygotowany do każdych warunków na stoku.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu nart i snowboardów jazda na nich staje się dużo łatwiejsza i daje mnóstwo przyjemności, znacznie zwiększa się ich żywotność, a utrata wartości sprzętu jest znikoma.

Odpowiednio przygotowany sprzęt to przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.

Co zyskujesz, powierzając nam serwis swoich nart i snowboardu?

  •  atrakcyjne ceny
  •  rabaty dla stałych Klientów
  •  profesjonalną obsługę
  •  szybkie terminy realizacji
  •  serwis nart na profesjonalnej maszynie do renowacji ślizgu firmy WINTERSTEIGER

 

Poznaj nasze usługi

USŁUGA

CENA

Ostrzenie krawędzi nart

50 PLN

Smarowanie nart

20 PLN

Ostrzenie krawędzi + smarowanie nart

60 PLN

Zalewanie ubytków

20 PLN

Nakładanie struktury na ślizg

20 PLN

Renowacja ślizgu

100 PLN

Montaż wiązań narciarskich

40 PLN

Montaż wiązań do nart wraz z dopasowaniem buta i regulacją siły wypięcia

50 PLN

Diagnostyka wiązań zamontowanych na nartach wraz z regulacją siły wypięcia

30 PLN

Formowanie wkładki w bucie narciarskim

30 PLN

Naprawy klamry (w zależności od klamry)

50-100 PLN

Ostrzenie krawędzi snowboardu

60 PLN

Smarowanie snowboardu

30 PLN

Ostrzenie + smarowanie snowboardu

80 PLN

Zalewanie ubytków

20 PLN

Renowacja snowboardu

120 PLN

Montaż wiązań snowboardowych

40 PLN

Usługi w trypie EXPRESS - 2X CENA USŁUGI

NartyWarszawa.pl

ul. Mangalia 4, 02-758 Warszawa

Tel. 22 651 82 44

mangalia@nartywarszawa.pl

 

Serwis czynny w godzinach:

Poniedziałek- Piątek 12.00- 20.00

Sobota 10.00- 16.00

Niedziela 10.00- 16.00

 

 

Regulamin serwisu sprzętu zimowego 

1. Termin wykonania usługi określa serwisant informując Klienta o terminie odbioru.

2. Serwis nie bierze odpowiedzialności za ukryte wady sprzętu.

3. Serwis wykonuje usługę w celu poprawy struktury nart i snowboardów czyli naostrzenie oraz odpowiednie nasmarowanie sprzętu celem zwiększenia żywotności serwisowanego sprzętu.

4. Serwis wykonuje usługę na poczekaniu  w uzgodnieniu z serwisantem.

5. Sprzęt, który dostarcza Klient do serwisu powinien być czysty tzn. nie posiadać kurzu, błota, śniegu w takich przypadkach serwisant może odmówić przyjęcia sprzętu.

6. Klient powinien odebrać swój sprzęt z serwisu w terminie do 7 dni roboczych od uzgodnionego terminu odbioru. Po przekroczeniu tego terminu serwis pobiera sobie opłatę za tzw. magazynowanie 2 PLN/dobę.

7. Nieodebranie sprzętu w przeciągu 3 miesięcy od daty przyjęcia do serwisu, zgodnie z art. 180 K.C. W związku z art. 60 K.C., serwis potraktuje, jako wolę wyzbycia się własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony.

8. Klient oddając swój sprzęt do naszego serwisu sprzętu zimowego akceptuje wszystkie punkty regulaminu.

Profesjonalna obróbka nart i snowboardów - stacja Mercury!

Profesjonaliści świetnie zdają sobie z tego sprawę, a amatorzy nawet nie wyobrażają sobie jak wiele w kunszcie narciarskim znaczy odpowiednio obrobiony sprzęt. Dobrym zwyczajem przed każdym wyjazdem w góry jest zaniesienie ekwipunku narciarskiego do punktu, który zajmuje się jego konserwacją. Na szczęście praktycznie przy każdym stoku narciarskim znajduje się wypożyczalnia nart, która oferuje tego typu usługi.

Innowacyjna automatyczna stacja Mercury

Jeśli wybierasz się do punktu narciarskiego, to tylko do tego, który posiada stację Mercury! Automat dysponuje wyspecjalizowanym system dwóch modułów, który umożliwia wykonanie maksymalnie profesjonalnego serwisu nart i snowboardów na miarę serwisów teamów narodowych! Moduł do obróbki ślizgów z kamieniem o szerokości 350 mm umożliwia planowanie i nadawanie struktury wszystkim rodzajom nart i snowboardów, zmieniając oporną jazdę po chropowatym stoku w szusowanie na gładkim lodzie!

Pakiet “Race”

Moduł wyposażony w pakiet “Race” nadaje strukturę (poślizg) nartom zawodniczym, pozwalając również na innowacyjne podejście do struktur falowych. Jest możliwa do nałożenia tylko w maszynie, która posiada odpowiednie oprogramowanie „Race” oraz centrowanie nart. Pakiet „Race” pozwala także na posiadanie na kamieniu dwóch struktur (planującej i ostatecznej), co oszczędza czas oraz powoduje redukcję kosztów poprzez zmniejszenie częstotliwości wymiany kamienia. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie produkowanych odpadów, co odbija się pozytywnie na środowisku.

Jakość obróbki krawędzi

Moduł do obróbki krawędzi nart i snowboardów wyposażony w dyski ceramiczne jest najnowocześniejszą na świecie technologią tego typu. Daje gwarancję obróbki krawędzi, która jest porównywalna do tych w fabrykach nart lub w centrach serwisów teamów narodowych. Moduł ten umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie kąta ostrzenia nart, dzięki czemu wystarczy kilka chwil na uzyskanie idealnie gładkiej krawędzi.

Efektywność w cenie

Maszyna daje ogromne możliwości obróbki - aż do 30 par nart na godzinę, co przekłada się na znaczny wzrost wydajności pracy.

W takim serwisie obróbka twoich nart zajmie zaledwie chwilkę, a jakość i profesjonalność zostaną zachowane na maksymalnym poziomie! Ciesz się sportami biegowymi, korzystając z profesjonalnej jakości sprzętu! Czy to narty biegowe, zjazdowe czy snowboard - konserwuj je w profesjonalnych punktach narciarskich!

Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy, wybierz się do punktu NartyWarszawa.pl i naostrz swoje narty profesjonalną stacją Mercury!