-1 800,00 zł

SALOMON X-RACE + WIĄZANIA N Z12 SPEED 14/15

1 399,00 zł Zniżka 1 800,00 zł
3 199,00 zł

Nowe podejście do technologii on-piste. X-Race łączy konstrukcję nart z Pucharu Świata z intuicyjnością i progresywnym kształtem, pozwalając narciarzom dopasować nartę do preferowanej szybkości jazdy i promienia skrętu.

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

CARVE ROCKER

Ekstremalnie krótki, niski rocker połączony z szerokim slalomowym dziobem. Zapewnia skrętność i łatwość zapoczątkowania skrętu przy jednoczesnej precyzji, stabilności i świetnym trzymaniu krawędzi. Opatentowany koncept Salomona.

 

 

SCIANKI BOCZNE ACTIVE CONTACT - Konstrukcja Mid Sandwich (20%) – bardziej progresywne zakrawędziowanie na ekstremalnie twardych trasach alpejskiego Pucharu Świata, – Większa kontrola i lepsze „dawkowanie mocy”

 Full Woodcore
 - Rdzeń w całości wykonany z drewna. Gwarantuje stabilność, dynamikę, optymalny kontakt narty ze śniegiem oraz eliminuje wibracje.

 

 

 

Powerline Titanium - Doskonałe trzymanie obranego toru jazdy. W każdej sytuacji! Szybka i dynamiczna jazda bez pełnej kontroli nad nartami nie sprawia przyjemności i jest niebezpieczna. Dzięki zastosowaniu technologii Powerline udało się zoptymalizować kontakt narty ze śniegiem, ustabilizować ją i sprawić, że – między bramkami – nabiera niebywałego przyspieszenia. W efekcie, zawodnicy czują się na trasie dużo pewniej i mogą pozwolić sobie na bardziej agresywną jazdę. Technologia Powerline wykorzystuje dodatkowe ramię biegnące wzdłuż narty, zadaniem którego jest niwelowanie drgań. Wspomniane ramie, niezależnie od narty, eliminuje i uwalnia zbędne wibracje.

 3D Race Frame - Carbon - wzmocniona, trójwymiarowa konstrukcja z włókien węglowych nakładana na powierzchnię nart o budowie sandwiczowej. Technologia, dzięki której przekaz sił następuje szybko i bezpośrednio poprawia trzymanie krawędzi. Narty zyskują większą sprężystość.

 

 

 

DOUBLE Ti Laminate 500  - warstwa tytanu, której zadaniem jest zwiększenie dynamiki i jakości jazdy na przygotowanych trasach. Większa precyzje, doskonałe trzymanie krawędzi, dynamika i sprężystość.

 

 

Pulse Pad -  Warstwa elastomerowa wtopiona wzdłuż krawędzi i w niektórych partiach narty wpływająca na lepszą płynność jazdy, lepszy kontakt ze śniegiem oraz tłumienie drgań.

 

 

STRUKTURA ŚLIZGU RACEGrafitowy ślizg z mikrocząsteczek o bardzo dużym skupieniu. Najlepszy poślizg, doskonała chłonność smaru, potwierdzona certyfikatem odporność na zarysowania. Wzbogacona o strukturę Race (struktura F3).

Dodatkowe informacje o SALOMON X-RACE + WIĄZANIA N Z12 SPEED 14/15

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
120/71/99mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
wood core
Wiązania
SALOMON N Z12 SPEED
Długość nart
175 - 195 cm
180cm
Promień skrętu
170cm-15m

Specyficzne kody