SALOMON

Dostępność: W magazynie

SALOMON X MAX 100 2014/15

Więcej widoków

-46%

Normalna cena: 1 659,00 zł

Special Price 899,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 1 659,00 zł

Special Price 899,00 zł

Krótki opis

Buty o konstrukcji wzorowanej na modelach jeżdżących w Pucharze Świata. Zastosowano w nich jednak bardziej wygodną wkładkę oraz najnowszą technologię Salomona umożliwiająca precyzyjne dopasowanie – Custom Shell. Specyficzne ułożenie stóp w bucie gwarantuje optymalny przekaz siły i precyzyjną jazdę. Skorupa z systemem regulacji umożliwia szybkie dopasowanie buta i precyzyjne przekazywanie sił. Zapinany na klamrę pasek w górnej części mankietu poprawia trzymanie łydki.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o SALOMON X MAX 100 2014/15

Producent Salomon
Przeznaczenie Męskie
Twardość 100
Szerokość wkładki 98 / 104mm
Klamry 4 micro titanium
Taśma ściągająca 35MM
Gwarancja 2 lata
Przedsprzedaż No

Szczegółowe informacje o SALOMON X MAX 100 2014/15

  • Bi material PU lower shell - Dolna część skorupy wykonana z poliuretanu metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy są doskonałe.

 

  • Bi-material PU upper cuff - Górna część skorupy wykonana z poliuretanu. Konstrukcja mankietu polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodne, precyzyjne dopasowanie mankietu do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe i błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

 

  • Wkładka My Custom Fit PRO + 1 pętla.

 

  • 24mm powiększony pivot.

 

  • Zintegrowana podkładka o grubości 4 mm

 

  • Backbone 1 śruba

 

  • 4 micro titanium buckles - 4 tytanowe, super wytrzymałe i estetycznie wykonane klamry. Mikroregulacja klamer umożliwia precyzyjne dopasowanie ich długości do indywidualnych potrzeb. Górna klamra z 3 stopniową regulacją umożliwia precyzyjne dopasowanie skorupy

 

  • double canting - Canting umożliwia pochylenie mankietu buta na boki, tak aby idealnie dopasować go do łydki. Boczne wkładki, cantig oraz canting lock sprawiają, że transfer sił przekazywanych z mankietu na skorupę jest niezwykle precyzyjny.

 

  • TWINFRAME

 

 

Custom Shell - Technologia zaczerpnięta z tras Pucharu Świata. Jak powszechnie wiadomo nowoczesna technika jazdy wymaga od zawodników idealnie równoległego prowadzenia nart. W związku z tym konieczne jest perfekcyjne wyczucie terenu i precyzja, która jest tak samo istotna jak siła! Jeżeli but jest zbyt szeroki uniemożliwia wycinanie dokładnych skrętów, gdy jest zbyt wąski uwiera stopę, co z kolei powoduje dyskomfort i brak czucia. Opracowany przez Salomona materiał o nazwie Kaprolene umożliwia dokładne „owinięcie” buta wokół stopy w taki sposób, w jaki technicy dopasowują buty dla najwyższej klasy zawodników. Opatentowana przez Salomona formowalna skorupa CUSTOM SHELL umożliwia idealne dopasowanie skorupy buta do kształtu stopy – łatwo pozbywamy się bólu i miejscowego uciskania! Efekt? Najwyższa jakość jazdy i komfort. Cały proces formowania skorupy odbywa się na miejscu w sklepie i zajmuje jedynie 20min.

 

 

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: SALOMON X MAX 100 2014/15

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna