Rękawice REUSCH Tomke STORMBLOXX 2022

299,00 zł

REUSCH tworzy produkty z myślą o wszystkich osobach, dla których zimowa aktywność nie jest obca. Zaufały jej miliony odbiorców, zarówno profesjonalistów, jak i zupełnych amatorów.

REUSCH Tomke STORMBLOXX, to znakomite bardzo ciepłe i wyjątkowo miękkie damskie rękawice wykonane z koziej skóry i rozciągliwego Softshel-u. Produkt dedykowany zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych miłośniczek sportów zimowych.

Rozmiar
Ilość

REUSCH Tomke STORMBLOXX, to znakomite bardzo ciepłe rękawice narciarskie dla kobiet. Zewnętrzna powłoka wykonana w technologii STORMBLOXX nie tylko świetnie izoluje od wychładzającego wpływu wiatru ale także umożliwia przepływ powietrza i ewakuację pary wodnej na zewnątrz, chroniąc rękawicę przed nadmiernym zawilgoceniem.
Wykonana z elastycznej i mocnej koziej skóry, wewnętrzna strona dłoni i palcy jest bardzo elastyczna i zapewnia wygodny i łatwy chwyt. Wierzch rękawicy i mankiet wykonano z elastycznego materiału typu Softshell, który zapewnia precyzyjne dopasowanie, swobodę ruchów i łątwe zakłądanie.

To kolejny, profesjonalny produkt Reusch dla kobiet, zaprojektowany zgodnie z aktualną stylistyką. Race Tomke STORMBLOXX to komfort, wygoda, oraz bezpieczeństwo na stoku.

Właściwości:

- Materiał: owcza skóra Goatskin DD i ActiveFlex
- Membrana: STORMBLOXX
- Ocieplenie: PrimaLoft® Gold
- Wyściełanie: MicroActive

- Wąski i wysoki mankiet
- Mankiet zapinany na rzep
- Spinacz zapobiegający zgubieniuEXTRA WORM (dawniej Thermo 4™) - standard cieplny firmy Reusch. Oznacza produkt o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych dostosowanych do bardzo niskich temperatur. Warstwy ciepłego powietrza utrzymują się bardzo długo nie mieszając się ze sobą dzięki syntetycznej izolacji o bardzo wysokich prametrach.

WINDPROOF - rękawice z tym oznaczeniem odznaczają się wysoką odpornością na silny wiatr

EXTRA BREATHABLE - rękawice o najwyższej oddychalności


Prima-Loft Gold
PrimaLoft® Gold - niezwykle efektywny syntetyczny materiał termoizolacyjny o parametrach odpowiadających parametrom naturalnego puchu. Zbudowany z mikro włókien tworzących stabilną oddychającą strukturę, zatrzymującą powietrze i ucieczkę ciepła. Dzięki hydrofobowemu pokryciu jest także odporny na zawilgocenie i zachowuje w takim przypadku nawet 96% swoich właściwości izolacyjnych. Pozostaje przy tym niesamowicie miękki i ściśliwy i oddychający. 

STORMBLOXX - Opracowana przez Reusch technologia stanowi skuteczną zaporę przed penetrującą siłą wiatru. Wbudowana w wierzchnią warstwę oddychająca membrana wraz z powłoką chydrofobową chroniącą materiał przed zawilgoceniem, zabezpieczają przed powstawaniem efektu wychłodzena spotęgowanego przepływającym z dużą prędkością powietrzem i zwiększonym parowaniem.

Dodatkowe informacje o Rękawice REUSCH Tomke STORMBLOXX 2022

Przeznaczenie
Damskie
Technologie
Extra Warm, PrimaLoft® Gold, STORMBLOXX™
Gwarancja
2 lata
Kolor
White - 1101

Specyficzne kody