Rękawice REUSCH Bruce GTX® Dress Blue Black

319,00 zł

REUSCH tworzy produkty z myślą o wszystkich osobach, którym zimowa aktywność nie jest obca. Zaufały jej miliony odbiorców, zarówno profesjonalistów, jak i zupełnych amatorów.

REUSCH Bruce GTX®, to znakomite, bardzo ciepłe, wyposażone w obcisły mankiet oraz wysokiej klasy membranę Gore-Tex rękawice narciarskie, łączące wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Rękawice REUSCH Bruce GTX® zostały wykonane z wysokiej klasy technicznego materiału o dużej elastyczności we wszystkich kierunkach dzięki czemu łatwo dostoswują się do kształtu dłoni i ułatwiają naturalne ułożenie dłoni a wyjątkową wygodę i ciepło zapewnia opracowana przez REUSCH doskonała ocieplina R-LOFT™

Właściwości:

- Materiał: Active Flex / Tyron
- Membrana: GORE-TEX®
- Ocieplenie: R-LOFT™
- Wyściełanie: MicroActive

- Wąski i wysoki mankiet
- Mankiet zapinany na rzep
- Pętla ułatwaijąca zdejmowanie


extra-warm-waterproof-breathable_1.jpg
EXTRA WORM (dawniej Thermo 4™) - standard cieplny firmy Reusch. Oznacza produkt o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych dostosowanych do bardzo niskich temperatur. Warstwy ciepłego powietrza utrzymują się bardzo długo nie mieszając się ze sobą dzięki syntetycznej izolacji o bardzo wysokich prametrach.

WOTERPROOF - rękawice z tym oznaczeniem odznaczają się wysoką odpornością na wodę i śnieg

BREATHABLE - rękawice o wysokiej oddychalnościR-LOFT - bardzo ciepły i wyjątkowo miękki materiał termoizolacyjny. Opracowany przez Reusch zapewnia nie tylko wystarczającą ochronę w trudnych warunkach ale także wyjątkowy komfort. 
Pull
PULL&PENETRATE™ Loop - pentla wszyta w mankiet jednej z rękawic. Dzięki niej, mając założoną jedną rękawicę, drugą zakładamy szybkim i prostym ruchem.
Gore-tex
GORE-TEX® - materiał wiatro i wodoodporny. 1.4 miliarda porów na cm2 oraz przeciwtłuszczowa apretura, zapewniają niezwykle skuteczną wodoszczelność i oddychalność, a także blokują wiatr

Dodatkowe informacje o Rękawice REUSCH Bruce GTX® Dress Blue Black

Przeznaczenie
Męskie
Technologie
EXTRA WORM, GORE-TEX®, R-LOFT™
Gwarancja
2 lata
Kolor
Dress Blue Black - 471

Specyficzne kody