Narty Warszawa – uznani producenci i szeroki wybór sprzętu w naszym sklepie

NartyWarszawa.pl Twoja Zimowa Stolica Nart

Naszą przygodę ze sprzedażą nart rozpoczęliśmy w 1991 roku. Już na samym początku okazało się, że jest to strzał w 10. Ogromne zainteresowanie zmobilizowało nas do poszerzenia działalności o sklep stacjonarny, wypożyczalnię nart i snowboardów oraz serwis narciarski i snowboardowy.

Otworzyliśmy sklep stacjonarny, w którym można kupić specjalistyczny sprzęt narciarski, jak również akcesoria, które są niezbędne dla każdego narciarza. Dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalenia oferty i pracy wielu osób, z roku na rok zyskujemy coraz większą rzeszą zadowolonych klientów. Zależy nam, aby oferta sklepu spełniała oczekiwania każdego narciarza niezależenie od stopnia jego zaawansowania.

Aby oferta naszego sklepu mogła dotrzeć do pasjonatów białego szaleństwa w całej Polsce otworzyliśmy sklep on-line tak aby każdy szukający nart, butów narciarskich, kasków, gogli, kijków oraz profesjonalnej odzieży narciarskiej mogł kupić wszystko w jednym miejscu nie wychodząc z domu.

 

CZY MOŻNA SPAWIĆ ABY BUT NARCIARSKI BYŁ WYGODNY? TAK, MOŻNA - JESZCZE WIĘCEJ INDYWIDUALIZACJI

Globalna Inowacja- pierwszy raz na świecie FISCHER buty narciarskie, które w 100% są dopasowane do potrzeb narciarza.

Technologia Butów Narciarskich Fischer - VACUUM FIT umożliwia po raz pierwszy na świecie dopasowanie skorupy buta narciarskiego całkowicie do każdej stopy.

Nie osiągalne wcześniej dopasowanie, jest możliwe dzięki  użyciu całkowicie nowego materiału i specjalnego procesu formowania.

Skorupa butów Vacuum wykonana jest z specjalnego materiału VACU-PLAST, opatentowany przez Fischera.

Buty mogą być  formowane do pięciu razy i dostosowywane do stóp w czasie specjalnego procesu, który trwa około 20 min. VACU-PLAST to również nowa jakoś w zakresie odkształcalności w zmiennych temperaturach – but zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo niskich temperaturach, nie tracąc swojego flex-u, dzięki czemu stopy nie będą marzły i czuły ucisków. Ale to nie wszystko: Fischer VACUUM FIT to także idealny transfer mocy i szybkość reakcji. Dla sportowych narciarzy są to buty bez ograniczeń i kompromisów między wygodą a wydajnością

 

DANE ADRESOWE:

Warszawa Stegny

ul. Mangalia 4

02-758 Warszawa

www.nartywarszawa.pl  Sklep On-line               

 

KONTAKT:

Poniedziałek – Piątek w godz. 12:00 – 20:00

Sobota - Niedziela w godz. 10:00 – 16:00

tel. kom.: 502 266 224, tel.:  22 651 82 44

e-mail: sklep@nartywarszawa.pl