-1 000,00 zł

Narty VOLKL Flair SC Carbon + vMotion 11 GW Lady Jade 2022

2 400,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
3 400,00 zł

Przyspieszenie po skręcie, na świeżo przygotowanych stokach i w stromym terenie – narta dla narciarzy lubiących czerpać z życia pełnymi garściami.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość Kijki
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl baner

FLAIR SC CARBON

Narty Flair SC Carbon to wyjątkowa mieszanka technicznej perfekcji carvingowej i kreatywności wagi lekkiej. Karbon gwarantuje niezrównaną trwałość, a jednocześnie wytrzymałość przy bardzo niewielkiej masie. Warstwy włókna szklanego w konstrukcji 3D poprawiają trzymanie krawędzi, zwłaszcza na końcach nart, i zapewniają pierwszorzędny rebound ze skrętu na skręt. Ścianka boczna na całej długości przekłada się na korpus narty, który z jednej strony umożliwia dobrą zabawę na stoku, a z drugiej jest bardzo stabilny. Profil Tip Rocker umożliwia szybką inicjację skrętu, niemal bez wysiłku. Konstrukcję uzupełnia technologia Völkl UVO 3D, tłumiąca przeszkadzające drgania zwłaszcza przy dużych prędkościach i w znacznym stopniu przyczyniająca się do ogólnej lekkości podczas jazdy. Jazda carvingowa na nartach Flair SC Carbon jest dynamiczna w najlepszym tego słowa znaczeniu, bez przesadzonych wymagań.

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

3Dglass.jpg
Speedwall Multilayer Woodcore light

Full Sensor Woodcore Light
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne bliżej końców nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty oraz pozwala znacznie obniżyć wagę.

 


Powered by Carbon
Zastosowanie laminatów carbonowych zapewnia najskuteczniejsze połączenie lekkości sprężystości, dynamiki i wytrzymałości. 

csm_Voelkl-Carbon_.jpg
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie sciany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energi od narciarza na krawędź nart.

UVO 3D
Pierwszy swobodnie poruszający się, działający w każdej płaszczyźnie tłumik drgań, zastosowany w narciarstwie, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie aby zminimalizować drgania narty. Jazda na trasie nieuchronnie wytwarza wibracje, które z kolei wprawiają w ruch dziób narty. To znacznie zakłóca płynność jazdy i sprawia, że trudniej jest utrzymać przyleganie krawędzi do podłoża. Rewolucyjna technologia UVO skutecznie przeciwdziała nadmiernym wibracjom, poprzez udowodnione zmniejszenie wibracji w kierunku poziomym i pionowym, a także wzdłuż nart.

Volkl UVO 3D

P-Tex 2100

Base P-TEX 2100
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku, P-TEX 2100 jest wyjątkowo szybki i stosowany w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Flair SC Carbon + vMotion 11 GW Lady Jade 2022

Przeznaczenie
Damskie
Taliowanie
123-70-103
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
UVO, Speedwall 2.0, Powered by Carbon, Full Sensor Woodcore Light
Wiązania
vMotion 11 alu GW Lady
Promień skrętu
10/11,3/12,1/13 m - 150/155/160/165 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

-435,00 zł

Buty narciarskie HEAD RAPTOR 90 RS W WHITE 2019

  • 26cm
1 015,00 zł 1 450,00 zł