-20%

Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2022

2 880,00 zł Zniżka 20%
3 600,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2880.00 zł

Jeśli nie chcesz iść na kompromis, wybierając odpowiednie stoki, jeśli chcesz być na szczycie swojej formy w każdych warunkach śniegowych, musisz przyjrzeć się bliżej Deacon 80 z XTD tip i tail rockerem.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl banerVolkl Deacon 80

Jeśli nie chcesz iść na kompromis, wybierając odpowiednie stoki, jeśli chcesz być na szczycie swojej formy w każdych warunkach śniegowych, musisz przyjrzeć się bliżej Deacon 80 z XTD tip i tail rockerem. Zbudowane z 3D.Ridge i 3D.Glass oraz w koncepcji 3Radius, dzięki czemu czujesz się jak w domu, gdziekolwiek jeździsz na nartach. Podnosi wydajność narty I przenosi w inny wymiar!

 

Nowe wiązanie LowRide XL kopatybilne z GripWalk oferuje wyjątkowo niską wysokość dla bardzo bezpośredniego czucia narty i przeniesienia mocy.

csm_Voelkl-3D.Ridge-Topsheet_1805d0eb12.jpg

3D.Ridge
Centralne wzmocnienie i super cienkie boczne panele pozwalają znacząco zredukować masę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilności, sztywności i sprężystości. Opracowana przez Volkl - jest jedną z najbardziej radykalnych a jednocześnie maksymalnie efektywnych konstrukcji - stała się już symbolem najlepszych modeli marki. Gwałtownie obniżające się boczne panele zmniejszą bezwładność i masę rotującą narty, znacznie zwiększając ich zwinność. Odpowiednio wymodelowana centralna część rdzenia pozwala precyzyjnie kształtować sztywność narty i uzyskać właściwy i harmonijny flex. Niezależnie od uzyskanej niskiej wagi, konstrukcja 3D.Ridge jest bezkompromisowo wytrzymała, i co niezbędne w trudnych warunkach, także bardzo elastyczna.

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

3Dglass.jpg

3D Full Sensor Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne na zewnątrz nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty.

 


Powered by Steel
Zastosowanie płyty stalowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by titanium
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie ściany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energii od narciarza na krawędź nart.

LowRide XL 13 FR Demo GW

  • Zakres DIN: 4.0 -13.0
  • Zaprojektowane specjalnie pod szersze narty: 10 mm wysokość zwiększa zwinność i trzymanie krawędzi
  • Oddzielne przód i tył pozwalają na swobodne ugięcie środka narty i bardziej płynny flex
  • Zmniejszony wysiłek przy ugięciu narty
  • Szybsza zmiana krawędzi
  • Większa zwinność w krótkich skrętach
  • Przeznaczenie: twardy i miękki śnieg

730615321189A_Voelkl_LOWRIDE_XL_13_FR_DEMO_GW_Systembdg.jpg

P-Tex 4500

Base P-TEX 4504
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku. P-TEX 4500 jest wyjątkowo szybki i stosowany wyłącznie w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2022

Przeznaczenie
Męskie
Taliowanie
128/80/111
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
XTD Tip & Tail Rocker, 3D.Ridge, 3D.Glass, 3D FullSensorWoodcore, UVO 3D, Full Sidewall, Glass Frame, Powered by Steel, P-Tex 4504
Wiązania
Marker LowRide XL 13 FR Demo GW
Promień skrętu
162cm - 13,9m, 167cm - 14,8m, 172cm - 15,8m, 177cm - 16,9m, 182cm - 17,9m,

Specyficzne kody