VOLKL

Dostępność: W magazynie

Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2020

Więcej widoków

-39%

Normalna cena: 3 500,00 zł

Special Price 2 150,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 3 500,00 zł

Special Price 2 150,00 zł

Krótki opis

NOWOŚĆ 19/20! Następca RTM 81.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze długości nart? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon?  Zadzwoń +48 502266224 

Montaż i regulacja wiązań GRATIS*

 • Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. *Nie dotyczy nart skitour i wiązń skitour 
 • Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy wzrost, wagę, wiek narciarza, umiejętności w skali 1-10.
 • Długość skorupy buta w milimetrach, która jest podana na każdym bucie
 • Rzep do nart GRATIS!
 • Napisz do nas email ze swoimi parametrami  (waga, wiek, umiejętności)      

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2020

Przedsprzedaż No
Przeznaczenie Męskie
Producent Volkl
Promień skrętu 162cm - 13,9m,
167cm - 14,8m,
172cm - 15,8m,
177cm - 16,9m,
182cm - 17,9m,
Taliowanie 128/80/111
Wiązania Marker LowRide XL 13 FR Demo GW
Konstrukcja XTD Tip & Tail Rocker, 3D.Ridge, 3D.Glass, 3D FullSensorWoodcore, UVO 3D, Full Sidewall, Glass Frame, Powered by Steel, P-Tex 4504
Gwarancja 2 lata

Szczegółowe informacje o Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2020

Volkl banerVolkl Deacon 80

Zintegrowana rama Glass Frame zapewnia moc i stabilność na wysokim poziomie, a nowe wiązanie LowRide XL z GripWalk zapewnia szybkie przenoszenie mocy dzięki wyjątkowo niskiej wysokości. Wiązanie mocowane jest wprost do narty, poprzez szyny montażowe, wydrążone w samym rdzeniu narty. Profil nart to XTD Tip&Tail Rocker (długi, ale łagodne podniesienie dziobów i pięt nart) - najbardziej uniwersalna konstrukcja nart, która adaptuje się do podłoża i stylu jazdy narciarza. Konstrukcja 3D.Ridge wzmocniona stalą w połączeniu z 3D.Glass utrzymuje sprężystość nart, co skutkuje lepszym trzymaniem krawędzi. A teraz najważniejsze - nowa technologia potrójnego promienia skrętu - 3D Radius. Po pierwsze krótki promień skrętu centralnej części nart, pozwala tak szerokim deskom na szybkie i ciasne skręty przy małym zakrawędziowaniu i prędkości. Po drugie długi promień skrętu przodów zapewnia stabilność w szybkiej jeździe. A po trzecie otwarty, średni promień skrętu tyłów nart ułatwia i przyspiesza wyjście ze skrętu. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - czuje się wtedy najbardziej komfort poszerzonej i długiej narty. Jeśli chcesz być na stoku w każdych warunkach śniegowych, to są narty dla Ciebie!

3D.Ridge
Centralne wzmocnienie i super cienkie boczne panele pozwalają znacząco zredukować masę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilności, sztywności i sprężystości. Opracowana przez Volkl - jest jedną z najbardziej radykalnych a jednocześnie maksymalnie efektywnych konstrukcji - stała się już symbolem najlepszych modeli marki. Gwałtownie obniżające się boczne panele zmniejszą bezwładność i masę rotującą narty, znacznie zwiększając ich zwinność. Odpowiednio wymodelowana centralna część rdzenia pozwala precyzyjnie kształtować sztywność narty i uzyskać właściwy i harmonijny flex. Niezależnie od uzyskanej niskiej wagi, konstrukcja 3D.Ridge jest bezkompromisowo wytrzymała, i co niezbędne w trudnych warunkach, także bardzo elastyczna.

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

3D Full Sensor Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne na zewnątrz nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty.

 


Powered by Steel
Zastosowanie płyty stalowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by titanium
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie ściany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energii od narciarza na krawędź nart.

LowRide XL 13 FR Demo GW

 • Zakres DIN: 4.0 -13.0
 • Zaprojektowane specjalnie pod szersze narty: 10 mm wysokość zwiększa zwinność i trzymanie krawędzi
 • Oddzielne przód i tył pozwalają na swobodne ugięcie środka narty i bardziej płynny flex
 • Zmniejszony wysiłek przy ugięciu narty
 • Szybsza zmiana krawędzi
 • Większa zwinność w krótkich skrętach
 • Przeznaczenie: twardy i miękki śnieg


P-Tex 4500

Base P-TEX 4504
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku. P-TEX 4500 jest wyjątkowo szybki i stosowany wyłącznie w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Narty VOLKL Deacon 80 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2020

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna

Produkty powiązane z