-1 000,00 zł

Narty VOLKL DEACON 76 MASTER w/WC-PC + Marker XCOMP 16 GW MASTER 2023

4 000,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
5 000,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4000.00 zł

DEACON 76 MASTER

Narta sportowa All Mountain najwyższej klasy, z superszerokim zakresem zastosowań przy dużej prędkości.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl baner

DEACON 76 MASTER

Wersje Master Deacon 76 z profilem Tip Rocker i Tail Rocker otwierają przed narciarzem zupełnie nowy wymiar bezpośredniej reakcji i aktywacji dziobów.

- Dzięki wykonaniu rdzenia z jesionu (zwykle tylko w World Cup), konstrukcji z 2-warstwowego titanalu z 3D.Glass i Tailored Carbon Tip – w tej narcie skompresowane jest know how inżynierów Völkl.

- Tailored Carbon Tip umożliwia ekstremalnie bezpośrednią i niezawodną aktywację dziobów.

- W tym celu włókna karbonowe pozycjonuje się specyficznie dla modelu i nakłada pod odpowiednimi kątami, dzięki czemu każdą długość narty można dopasować dokładnie do potrzeb supersportowego, agresywnego, a jednocześnie niemęczącego stylu jazdy.

- Deacon 76 Master dostępne są w długości 176 cm oraz 181 cm i imponują możliwościami nie tylko współzawodnictwa, ale i zabawy podczas jazdy w kreatywnym stylu przy dużej prędkości.

- Aby uzyskać maksymalne efekty, zastosowano płytę Marker World Cup o grubości 10 mm.

Zdjęcie wiązań poglądowe, kolor wiązań może różnić się od podanego na zdjęciu.

Właściwości:

 • DŁUGOŚĆ PROMIEŃ TALIOWANIE
 • 176 17.60    124_76_104
 • 181 18.70    124_76_104
 • ROCKER - Tip & Tail Rocker
 • RDZEŃ - World Cup Ash Woodcore
 • ŚLIZG - P-Tex 4505
 • REKOMENDOWANE WIĄZANIE - Marker XComp 16 GW MASTER
 • POZIOM NARCIARZA - Profesjonalny
 • WYDAJNOŚĆ NA TWARDYM ŚNIEGU 10/10
 • WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH 5/10
 • DYNAMIKA DŁUGICH SKRĘTÓW 10/10
 • ZWINNOŚĆ KRÓTKICH SKRĘTÓW 7/10
 • POZIOM NARCIARZA 10/10
 • WYDAJNOŚĆ W PUCHU 0/10

3Dglass.jpg

3D.Glass

Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

TAILORED CARBON TIPS

Nowe karbonowe dzioby idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników – czyli właśnie Tailored Carbon Tips – powstają podczas innowacyjnego procesu produkcyjnego, w ramach którego pojedyncze włókna węglowe umieszczane są na materiale nośnym. Zastosowanie włókien o konkretnej grubości oraz ich rozmieszczenie z dokładnością co do milimetra pozwala idealnie dostosować sztywność, skręt, a tym samym właściwości nart. Włókna sprawiają, że siły dynamiczne zostają doprowadzone do tych obszarów nart, w których są potrzebne. Zastosowane w nartach, widoczne z zewnątrz Tailored Carbon Tips są lekkie, umożliwiają płynne reakcje dziobów przy mniejszym nakładzie siły, a ponadto szybko gromadzą energię. Tym samym skrojone na miarę, karbonowe dzioby wyznaczają nowe standardy w dziedzinie precyzji, bezpośredniej reakcji oraz czerpania radości z aktywnego zjazdu.

Volkl UVO 3D
Voelkl-FULL_SENSOR_Woodcore.jpg

WORLD CUP ASH WOODCORE

Jednym z rozwiązań technicznych mających ogromny wpływ na zachowanie nart podczas zjazdu jest wysokiej jakości rdzeń wykonany z solidnego jesionu, rozciągający się na całej długości narty. To wyjątkowo elastyczne, twarde drewno, które do tej pory stosowane było wyłącznie przy produkcji nart zawodniczych przeznaczonych na potrzeby zawodów Pucharu Świata, działa jak akumulator energii: podczas wygięcia nart przy wejściu w skręt włókna rozciągają się i absorbują siły naprężenia. Następnie, przy wyjściu ze skrętu, zgromadzona energia zostaje uwolniona w kontrolowany sposób, co nadaje nartom niezwykłą dynamikę. Wyjątkowe właściwości rozciągające jesionu sprawiają ponadto, że narta doskonale dopasowuje się do podłoża. Zapewnia to maksymalną stabilność i niezawodność, a tym samym wyjątkową płynność podczas jazdy.

TIP & TAIL ROCKER

Zagina się tylko na dziobie oraz piętce narty, pod wiązaniem znajduje się typowy camber

carbon.jpg
Full Sidewall

FULL TITANAL

Tytanal sprawia, że ​​jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

Base P-Tex 4505

Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku,

P-Tex 2100

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL DEACON 76 MASTER w/WC-PC + Marker XCOMP 16 GW MASTER 2023

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
126-76-104 - 181 cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
TAILORED CARBON TIPS, WORLD CUP ASH WOODCORE, 3D Glass
Wiązania
Marker XCOMP 16 GW MASTER
Promień skrętu
18,7 m - 181 cm

Specyficzne kody