-1 000,00 zł

Narty VOLKL DEACON 72 MASTER w/WC-PC + Marker XCOMP 16 GW MASTER 2022

3 600,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
4 600,00 zł

Wyjątkowo zwinna narta All Mountain najwyższej klasy, z superszerokim zakresem zastosowań!

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl baner

DEACON 72 MASTER

Kiedy na pierwszym planie jest wyraźnie sportowy charakter i maksymalna zmienność promienia skrętu, doskonałym wyborem jest Deacon 72 Master. Najnowszy Deacon 72 Master z profilem Tip Rocker i Tail Rocker otwiera przed narciarzem zupełnie nowy wymiar bezpośredniości jazdy i superszybkiej aktywacji dzioba.

Dzięki wykonaniu rdzenia z jesionu (zwykle tylko w World Cup), konstrukcji z 2-warstwowego titanalu z 3D.Glass i Tailored Carbon Tip – w tej narcie skompresowane jest know how inżynierów Völkl.

 • Tailored Carbon Tip umożliwia ekstremalnie bezpośrednią i niezawodną aktywację dziobów. W tym celu włókna karbonowe pozycjonuje się specyficznie dla modelu i nakłada pod odpowiednimi kątami, dzięki czemu dla każdą długość narty można dopasować dokładnie do potrzeb supersportowego, agresywnego, a jednocześnie niemęczącego stylu jazdy.
 • Deacon 72 Master dostępne są w długości 173 cm oraz 178 cm i imponują możliwościami nie tylko współzawodnictwa, ale i zabawy podczas jazdy, najlepiej przy średnim skręcie.

Aby uzyskać maksymalne efekty, dodatkowo montuje się płytę Marker World Cup o grubości 10 mm.

Zdjęcie wiązań poglądowe, kolor wiązań różni się od podanego na zdjęciu.

Właściwości:

 • Długość: 173 i 178 cm cm
 • Promień skrętu: 15,40 i 16,40 m
 • Taliowanie: 125-72-103
 • ROCKER - Tip & Tail Rocker
 • RDZEŃ - World Cup Ash Woodcore
 • ŚLIZG - P-Tex 4504
 • WIĄZANIE - Marker XComp 16 GW MASTER
 • POZIOM NARCIARZA - Profesjonalny

3Dglass.jpg

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

TAILORED CARBON TIPS

Nowe karbonowe dzioby idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników – czyli właśnie Tailored Carbon Tips – powstają podczas innowacyjnego procesu produkcyjnego, w ramach którego pojedyncze włókna węglowe umieszczane są na materiale nośnym. Zastosowanie włókien o konkretnej grubości oraz ich rozmieszczenie z dokładnością co do milimetra pozwala idealnie dostosować sztywność, skręt, a tym samym właściwości nart. Włókna sprawiają, że siły dynamiczne zostają doprowadzone do tych obszarów nart, w których są potrzebne. Zastosowane w nartach, widoczne z zewnątrz Tailored Carbon Tips są lekkie, umożliwiają płynne reakcje dziobów przy mniejszym nakładzie siły, a ponadto szybko gromadzą energię. Tym samym skrojone na miarę, karbonowe dzioby wyznaczają nowe standardy w dziedzinie precyzji, bezpośredniej reakcji oraz czerpania radości z aktywnego zjazdu.

Volkl UVO 3D
Voelkl-FULL_SENSOR_Woodcore.jpg

WORLD CUP ASH WOODCORE

Jednym z rozwiązań technicznych mających ogromny wpływ na zachowanie nart podczas zjazdu jest wysokiej jakości rdzeń wykonany z solidnego jesionu, rozciągający się na całej długości narty. To wyjątkowo elastyczne, twarde drewno, które do tej pory stosowane było wyłącznie przy produkcji nart zawodniczych przeznaczonych na potrzeby zawodów Pucharu Świata, działa jak akumulator energii: podczas wygięcia nart przy wejściu w skręt włókna rozciągają się i absorbują siły naprężenia. Następnie, przy wyjściu ze skrętu, zgromadzona energia zostaje uwolniona w kontrolowany sposób, co nadaje nartom niezwykłą dynamikę. Wyjątkowe właściwości rozciągające jesionu sprawiają ponadto, że narta doskonale dopasowuje się do podłoża. Zapewnia to maksymalną stabilność i niezawodność, a tym samym wyjątkową płynność podczas jazdy.

RACE FINISH

Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

carbon.jpg
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie sciany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energi od narciarza na krawędź nart.

Base P-Tex 4505
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, o
prócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku,

P-Tex 2100

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL DEACON 72 MASTER w/WC-PC + Marker XCOMP 16 GW MASTER 2022

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
125-72-103 - 173 cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
TAILORED CARBON TIPS, WORLD CUP ASH WOODCORE, 3D Glass
Wiązania
Marker XCOMP 16 GW MASTER
Promień skrętu
15,4 m - 173 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 400,00 zł

Narty SALOMON S/Race Shot SL + Z12Walk F80 2019

 • 155cm
1 799,00 zł 3 199,00 zł