-1 300,00 zł

Narty STOCKLI Scale Delta 2018

3 099,00 zł Zniżka 1 300,00 zł
4 399,00 zł

Stockli Scale to linia allmountain-owych nart stworzonych do jazdy w każdych warunkach. Idealna dla osób szukających nart do jazdy przez cały dzień. Idealnie trzyma w dobrych warunkach śniegowych i bardzo łatwo się prowadzi w momencie gdy warunki się pogarszają. Model Scale Delta to narta stworzona do jazdy średnim i długim promieniem skrętu. Mocna konstrukcja zapewnia maksymalną przyczepność do stoku, przy nie dużym wkładzie siłowym. Model Delta to najszerszy przedstawiciel grupy Scale.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 Stockli Scale Banner

Parametry jezdne:

Trasa: 70%
Miękki śnieg: 70%
Prędkość: 60%
Komfort: 80%

Powłoka zewnętrzna: 
Poliamidowa ze strukturą "hexagonal", formowanie 3D

Ślizg: Racing graphite

 

SST - Sandwich Sidewall Technology 

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu. Narty zbudowane są warstwa, po warstwie i każda z nich sklejona jest pod cisnieniem.
Zalety:
- Super precyzja i przenesienie energi na krawędź nart
SST


Stockli Rocker Technology
Rocker
Specjalnie skonstruowana przednia część nart. Uniesienie dzioba nart, czyli tzw Rocker, w każdym modelu został dopasowany do potrzeb nart.
Zalety:
- lepsza kontrola w puchu

- zmniejszony wysiłek
- łatwiejsze wprowadzenie narty do skrętu na trasach przygotowanych
- łatwiejsze krawędziowanie


LC - Light Core
Zastosowanie takich rodzajów drewna jak fuma czy balsa daje ogromne korzyści w narciarstwie. Są to drewna o bardzo małej gęstości, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i sprężyste. Przenosząc to do narciastwa otrzymujemy jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku w segmencie all-mountain
Zalety:
- zmniejszona waga dzięki zastosowaniu ultralekkiego rdzenia

- duża responsywność nart
- bardzo wytrzymałe

Stoclki Light Core Technology


SME SME - Solid Metal Edge
STOCKLI zaczął wprowadzać grubszę krawędzie swoich wszystkich nart, co znacząco poprawia wytrzymałość na wiele serwisów, zwiększając żywotność nart. Dodatkowo sprytnie zaprojetkowana krawędź oraz solidne materiały pozwalają dodatkowo zabezpieczyć krawędź nart przed uszkodzeniami i zadrapaniami.
Zalety:
- dłuższy żywot nart

- możliwość częstego ostrzenia nart

 

TSS - 3.0 Top Sheet Structure
Zupełnie nowe wykończenie górnej powierzchni nart w liniach Laser oraz Scale. Połącznie trzech różnych struktur - specjalna, elegancka i sportowa - daje każdej narcie, niepowtarzalny wygląd.
Zalety:
- zarysowania górnej powierzchni są mniej widoczne

- niezwykła powierzchnia przykuwa wzrok każdego


Stockli TSS Technology

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Scale Delta 2018

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
157cm - 127/81/109 167cm - 127/82/110 177cm - 128/83/110 187cm - 129/84/111
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Wood/Laminateted-Fiberglas Core, Rocker, SST, LC, SME, TSS
Wiązania
D XM13 Red
Promień skrętu
157cm - 13m, 167cm - 15m, 177cm - 17m, 187cm - 19m

Specyficzne kody