Narty STOCKLI Orea Noir + MC12 2022

6 000,00 zł

Ostre zakręty lub łagodne szusy na przygotowanych stokach - ta narta uwielbia wszystko. Narty typu All-rounder, które nie przestają zaskakiwać, nie tylko ze względu na łatwość, ale również z powodu wysokiej klasy konstrukcji i wykończenia. Boczne ściany wykonane z bambusa, czarna drobna tekstura szaty i wyśmienite wykonanie wstawek na górnej powierzchni sprawiają, że ta narta jest wyjątkowa i gwarantuje przyciągnięcie uwagi.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 Stockli Laser Banner

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 20%
Prędkość: 50%
Komfort: 100%

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Orea Noir + MC12 2022

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
120 - 70 - 99 mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
BSW, FEC, NF, SME
Wiązania
Salomon MC 12 Black Matt Shine
Promień skrętu
156cm - 12,7m, 163cm - 14,0m, 170cm - 15,4m, 177cm - 16,8m

Specyficzne kody

Zobacz także