STOCKLI

Dostępność: W magazynie

Narty STOCKLI Laser WRT ST + WRT 12 2022

Więcej widoków

6 250,00 zł
Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

6 250,00 zł

Krótki opis

WRT: Worldcup Racing Team - to samo w sobie mówi wszystko. Ta narta łączy w sobie dynamit narty slalomowej ze stabilnością narty gigantowej.
Zwinność spotyka się ze stabilnością. Rezultatem takiego połączenia jest niesamowicie uniwersalna narta o mocnej charakterystyce sportowej.
Połącz to z płytą R-Speed ​​i wiązaniem R-12, a spełniłeś wszystkie wymagania do opanowania trudnych tras i wygrania zawodów narciarskich.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze długości nart? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Negocjuj cenę!  Zadzwoń +48 502266224 

Montaż i regulacja wiązań + rzep do nart GRATIS*

  • Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. *Nie dotyczy nart skitour i wiązń skitour 
  • Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10.
  • Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.   

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser WRT ST + WRT 12 2022

Przeznaczenie Unisex
Producent Stockli
Promień skrętu 162cm - 13m,
172cm - 14,8m,
180cm - 16,3m
Taliowanie 118/66/100 mm
Wiązania WRT D20 (płyta) + WRT 12 (wiązanie)
Konstrukcja SST, FEC
Gwarancja 2 lata

Szczegółowe informacje o Narty STOCKLI Laser WRT ST + WRT 12 2022

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 

Stockli Laser WRT ST

WRT: Worldcup Racing Team - to samo w sobie mówi wszystko. Ta narta łączy w sobie dynamit narty slalomowej ze stabilnością narty gigantowej. 
Zwinność spotyka się ze stabilnością. Rezultatem takiego połącznia jest niesamowicie uniwersalna narta o mocnej charakterystyce sportowej.
Połącz to z płytą R-Speed ​​i wiązaniem R-12, a spełniłeś wszystkie wymagania do opanowania trudnych tras i wygrania zawodów narciarskich.

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 10%
Prędkość: 90%
Komfort: 60%

 

SST - Sandwich Sidewall Technology 

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu. Narty zbudowane są warstwa, po warstwie i każda z nich sklejona jest pod cisnieniem.
Zalety:
- Super precyzja i przenesienie energi na krawędź nart
SST
TSS FEC - Full Edge Contact
Całkowita nowość w produktach marki STOCKLI. Narty zostały poszerzone w przedniej części, a w przypadku nart Laser GS również w tylnej.
Zalety:
- łatwiejsza i szybsza inicjacja zakrętu

- zwiększony poziom trzymania, dzięki wydłużeniu styku krawędzi ze stokiem

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Narty STOCKLI Laser WRT ST + WRT 12 2022

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna

Produkty powiązane z