-1 500,00 zł

Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

3 399,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
4 899,00 zł
Model inspirowany zawodniczą wersją do skier cross`u. Teraz nowa technologia Turtle Shell pozwala adaptować się narcie do zmiennego tempa. Rewelacyjne do szybkiej jazdy z długimi skrętami, jak również do skrętów wymagających zmiany-zacieśniania promienia. Relatywnie szeroki nos i talia zwiększyły wydatnie stabilność, a radykalne taliowianie umożliwia szybkie przechodzenie ze skrętu w skręt.
Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 

Swiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 

SST

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu.

 

Starannie umieszczone wkładki węglowe dają konkretne wzmocnienie dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne, czyli w przedniej i tylnej części narty. Karbonowe wkładki świetnie tłumią wszelkie wibracje, dzieki temu narta zachowuję stabilność nawet w bardzo dużych prędkościach.


Turtle Shell

Nowa technologia pozwalająca zwiększyć rensponsywność narty na zmieniające się tempo zjazdu.

 

Turtle Shell

 

Technologia zaczerpnięta z natury i choć brzmi skomplikowanie, jest banalnie prosta. Łączenia między płytkami na skorupie żółwia pozwala w swobodny sposób oddychać. W momencie gdy na skorupę działa duża siła, płytki łączą się tworząc jedną, bardzo twardą skorupę. W nartach jest bardzo podobnie. Sztywność narty dostosowuję się do prędkości jaką zjeżdżamy. Przy niskiej prędkości narta jest bardzo łatwa do prowadzenia, a przy dużych prędkościach jest bardzo twarda, dając niesamowitą kontrole.

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
120/70/99
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Sandwich + Carbonowe wkładki (włókno szklane - titanal - wspornik z włókna szklanego w środkowej strefie - rdzeń z drewna)
Wiązania
SALOMON Zi12
Promień skrętu
149cm - 11,6m, 156cm - 12,7m, 163cm - 14,0m, 170cm - 15,4m, 177cm - 16,8m, 184cm - 18,3m,

Specyficzne kody