STOCKLI

Dostępność: W magazynie

Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

Więcej widoków

-31%

Normalna cena: 4 899,00 zł

Special Price 3 399,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 4 899,00 zł

Special Price 3 399,00 zł

Krótki opis

Model inspirowany zawodniczą wersją do skier cross`u. Teraz nowa technologia Turtle Shell pozwala adaptować się narcie do zmiennego tempa. Rewelacyjne do szybkiej jazdy z długimi skrętami, jak również do skrętów wymagających zmiany-zacieśniania promienia. Relatywnie szeroki nos i talia zwiększyły wydatnie stabilność, a radykalne taliowianie umożliwia szybkie przechodzenie ze skrętu w skręt.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze długości nart? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Negocjuj cenę!  Zadzwoń +48 502266224 

Montaż i regulacja wiązań + rzep do nart GRATIS*

  • Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. *Nie dotyczy nart skitour i wiązń skitour 
  • Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10.
  • Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.   

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

Kod EAN Nie
Przeznaczenie Unisex
Producent Stockli
Promień skrętu 149cm - 11,6m,
156cm - 12,7m,
163cm - 14,0m,
170cm - 15,4m,
177cm - 16,8m,
184cm - 18,3m,
Taliowanie 120/70/99
Wiązania SALOMON Zi12
Konstrukcja Sandwich + Carbonowe wkładki (włókno szklane - titanal - wspornik z włókna szklanego w środkowej strefie - rdzeń z drewna)
Gwarancja 2 lata

Szczegółowe informacje o Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

 

Swiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 

SST

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu.

 

Starannie umieszczone wkładki węglowe dają konkretne wzmocnienie dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne, czyli w przedniej i tylnej części narty. Karbonowe wkładki świetnie tłumią wszelkie wibracje, dzieki temu narta zachowuję stabilność nawet w bardzo dużych prędkościach.


Turtle Shell

Nowa technologia pozwalająca zwiększyć rensponsywność narty na zmieniające się tempo zjazdu.

 

Turtle Shell

 

Technologia zaczerpnięta z natury i choć brzmi skomplikowanie, jest banalnie prosta. Łączenia między płytkami na skorupie żółwia pozwala w swobodny sposób oddychać. W momencie gdy na skorupę działa duża siła, płytki łączą się tworząc jedną, bardzo twardą skorupę. W nartach jest bardzo podobnie. Sztywność narty dostosowuję się do prędkości jaką zjeżdżamy. Przy niskiej prędkości narta jest bardzo łatwa do prowadzenia, a przy dużych prędkościach jest bardzo twarda, dając niesamowitą kontrole.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Narty STOCKLI Laser SX 2018 + Zi11

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna