Narty STOCKLI Laser CX + MC12 2022

5 750,00 zł

Fani narciarstwa, zwróćcie uwagę: nowa lekka konstrukcja sprawia, że Stockli Laser CX jest jeszcze bardziej zwinny niż poprzedni model, co oznacza więcej zabawy na nartach przy mniejszym wysiłku. Konstrukcja Stockli Laser CX została również zmieniona w dwóch aspektach: najszerszy punkt dziobu nart przesunął się w kierunku tyłu narty, a tylny część narty ma delikatny rocker. To sprawia, że Stoeckli Laser CX jest bardziej zabawny, łatwiejszy w obsłudze i przyjemniejszy niż wcześniej.

Uwaga! Wiązania dostępne tylko w czarnym kolorze.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 Stockli Laser Banner

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 30%
Prędkość: 70%
Komfort: 60%

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser CX + MC12 2022

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
122-69-101 mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
SST, TSR, SME, FEC, TGR
Wiązania
SALOMON MC12 Red/Black
Promień skrętu
149cm - 10,5m, 156cm - 11,6m, 163cm - 12,8m, 170cm - 14,1m, 177cm - 15,4m,

Specyficzne kody