-1 500,00 zł

Narty STOCKLI Laser CX 2018 + Zi11

3 399,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
4 899,00 zł
Model skonstruowany podobnie jak SX, jednak bardziej miękki - a więc, jeszcze lepszy dla osób które przedkładają komfort jazdy i łatwość prowadzenia nad wrażenia związane z używaniem bardziej wymagającego sprzętu. Dodatkowo do narty zastosowano nową technologie Turtle Shell, pozwalająca adaptować się narcie w zależności od prędkości jaką jedziemy.
Długość nart
Ilość

 

Swiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 

SST

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu.

 

Starannie umieszczone wkładki węglowe dają konkretne wzmocnienie dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne, czyli w przedniej i tylnej części narty. Karbonowe wkładki świetnie tłumią wszelkie wibracje, dzieki temu narta zachowuję stabilność nawet w bardzo dużych prędkościach.

Turtle Shell

Nowa technologia pozwalająca zwiększyć rensponsywność narty na zmieniające się tempo zjazdu.

 

Turtle Shell

 

Technologia zaczerpnięta z natury i choć brzmi skomplikowanie, jest banalnie prosta. Łączenia między płytkami na skorupie żółwia pozwala w swobodny sposób oddychać. W momencie gdy na skorupę działa duża siła, płytki łączą się tworząc jedną, bardzo twardą skorupę. W nartach jest bardzo podobnie. Sztywność narty dostosowuję się do prędkości jaką zjeżdżamy. Przy niskiej prędkości narta jest bardzo łatwa do prowadzenia, a przy dużych prędkościach jest bardzo twarda, dając niesamowitą kontrole.

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser CX 2018 + Zi11

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
122-68-100mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Sandwich + Carbonowe wkładki (włókno szklane - titanal - wspornik z włókna szklanego w środkowej strefie - rdzeń z drewna)
Wiązania
SALOMON STOCKLI Zi11
Promień skrętu
149cm - 10,5m, 156cm - 11,6m, 163cm - 12,8m, 170cm - 14,1m, 177cm - 15,4m,

Specyficzne kody