Narty STOCKLI Laser AX + XM13 2022

5 700,00 zł

Zaprojektowany do pokonywania ciasnych i średnich zakrętów i doskonale nadaje się na wszystkie warunki śniegowe. Zwrotność, stabilność i lekkość charakteryzują ten konkretny model. Narty All Mountain, które jadą na przygotowanych trasach jak po sznurku, ale pokazują dobrą zabawę na świeżym puchu i nieprzygotowanych stokach. Wiosną zachwycają na gęstym śniegu. Czego chcieć więcej? Góry wzywają - spakuj swój Laser AX i jeździj.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 Stockli Laser Banner

Parametry jezdne:

Trasa: 80%
Miękki śnieg: 60%
Prędkość: 50%
Komfort: 80%

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser AX + XM13 2022

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
124-78-111 mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
ACL, LC, SMElight, TGR, TR, TS, Rocker
Wiązania
SALOMON XM13 Yellow/Black

Specyficzne kody

Zobacz także