-1 600,00 zł

Narty Head WC Rebels i.Speed Pro SW RP WCR 14 + Freeflex Evo 14 2020

2 300,00 zł Zniżka 1 600,00 zł
3 900,00 zł

Zostań królem prędkości i asem trasy dzięki modelowi World Cup Rebels i.Speed Pro. Zademonstruj swoją nienaganną technikę, a poczujesz gorączkę zawodów przy każdym skręcie!

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Head banerHead WorldCup Rebels i.Speed Pro SW
Zdobywca wielu pucharów świata. Najszybsza narta wśród nart sportowych. Stworzona z myślą o zaawansowanych narciarzach szukających wrażeń przy jeździe z duża prędkościa.

Wyposażone w najnowsze technologie i wykonane z niezwykłą starannością. Sterowane elektronicznie piezoelektryczne włókna Intelligence dostosowują przyczepność i harakter narty do bierzących warunków. Wzorowany na Formule 1 system KERS, gromadzi energię by dać dodatkowe wsparcie w odpowiednim momencie. Najszybszy, laminowany w pionie rdzeń drewniany, Ślizg UHM C w wersji Race i prawdziwy Camber łączą się w całość tworząc niezwykle szybką i przyczepną nartę.

HEAD KERS TECHNOLOGY
Kinetic Energy Recovery System

KERS działa jak doładowanie, wspomagające nrciarza gdy potrzeba dodatkowej siły. Podobnie jak w Formule 1 energia zbierana jest podczas jazdy i uwalniana w krytycznym momęcie. Na wyjściu ze skrętu tył narty jest usztywniany i katapultuje narciarza w kolejny łuk. Piezoelektryczne włókna zastosowane wzdłużnie w tylnej części narty, wytwarzają energię elektryczną pod wpływem ugięcia. Energia ta trafia do układu elektronicznego, który ją analizuje i kumuluje. Największe ugięcie następuje w końcowej fazie skrętu. Układ elektroniczny uwalnia zebrany ładunek powodując usztywnienie tylnej części narty dając efekt odbicia i przyśpieszenia. Technologia KERS jest rozwinięciem idei stojącej u podstaw technologii HEAD Intelligence. Te same włókna nie są jednak ułożone wzdłużnie a nie poprzecznie, nie wpływając na sztywność skrętną narty. Pozwalają jednak na większą elastyczność wzdłużna dając konieczną sztywność „na zawołanie”. Wytwarzana energia nie jest kierowana bezpośrednio do włókien, lecz kumulowana, uwalniana we właściwym momęcie na podstawie informacji z czujników umieszczonych w narcie i kierowana do jej odpowiednich części. W zależności od modelu narty, jej sztywności i przeznaczenia, cały układ jest odpowiednio dostrajany. Uwalnianie enrgi odbywa się w pełni automatycznie. To technologia łącząca wiele elmentów aby stworzyć całość, która zrobi wrażenie nie tylko na rozwijających swoje umiejętności ale także na doświadczonych narciarzach.
INTELLIGENCE™ Technology
Mocna konstrukcja to nie wszystko. W rożnych warunkach oczekujemy od nart odmiennych właściwości, w zależności od naszych umiejętności, nawierzchni i prędkości. Na miękkim sniegu i w trakcie manewrów elastyczności i sprężystości. Sztywności i mocnego trzymania krawędzi na twardym podłożu przy szybkiej jeździe.
Stworzona przez HEAD technologia INTELLIGENCE™ sprawia, że narty dopasowują się do poziomu obciążenia i panujących warunków.
Zastosowane piezoelektryczne włókna Intellifibers pod wpływem mechanicznego odkształcenia wytwarzają energię elektryczną proporcjonalnie do stopnia i szybkości ugięcia. Uzyskana energia jest filtrowana i wysyłana spowrotem do włókien, co powoduje ich usztywnienie.
Włókna Intellifibers zostały ułożone pod kątem 45° w przedniej części narty. Ich usztywnienie powoduje dociśniecie krawędzi narty do powierzchni a przy dużych prędkościach usztywnienie i ustabilizowanie całej narty.

HEAD Inteligense Technology

 

KONSTRUKCJA HEAD WORLDCUP SANDWICH CAP
Stworzona z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych materiałów na świecie. Dodatkowa warstwa GRAPHEN-u i jego niesamowiete właściwości w idealnie zbalansowanym połączeniu z dwiema warstwami Titanalu, drewnianym rdzeniem i warstwami włókna szklanego dają nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych parametrach.
 1. Warstwa zewnętrzna
 2. Warstwa wwłókna szklanego
 3. Titanal
 4. Włókno szklane
 5. Rdzeń drewniany
 6. Graphene
 7. Ściana boczna
 8. Krawędź
 9. Warstwa tłumiąca
 10. Wzmocnione włókno szklane
 11. Ślizg
GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE jest jednocześnie twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali a za jego odkrycie przyznano nagrodę Nobla. Dzięki warstwie Graphenu twoje narty poradzą sobie w każdych warunkach. Airt Tec Ti

FREE MILED TITANIU

Wiązania Freeflex EVO 14 to namiastka sportowej jazdy na poziomie naszych World Cup Rebels – wiązania ułatwiające przyspieszanie w każdym skręcie i zapewniające doskonałe wrażenia z dynamicznej jazdy. Dodatkowy 3-milimetrowy lifter umieszczony w części przedniej zmniejsza pochylenie wiązań do przodu. Taki zabieg przekłada się na optymalne stanie nad nartami i ogranicza niekorzystne pochylenie sylwetki. Zarówno przody, jak i tyły wiązań poruszają się wzdłuż osi nart w miarę ich odkształcania podczas skrętu, co pozwala zachować ich naturalne wygięcie i – w konsekwencji – zwiększyć reaktywność. Przód RX poprawia aerodynamikę i oferuje wypięcie 180° w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co minimalizuje ryzyko kontuzji w razie upadku do tyłu ze skręceniem ciała.
Cechy:
 • Wysokość: 21 mm
 • DIN: 4 - 14
 • Waga: 2330 g
 • Waga narciarza: od 42 kg

Włąciwości:

 • Przód: RX (Light Diagonal) Toe z systemem TRP
 • Full Diagonal
 • ABS - Anti Blocking System
 • Freeflex Pro
 • ISO: 5355A
 • Pięta D-RX (Diagonal)
 • Hamulec: [D] 85mm

Dodatkowe informacje o Narty Head WC Rebels i.Speed Pro SW RP WCR 14 + Freeflex Evo 14 2020

Przeznaczenie
Męskie
Taliowanie
119/68/99 - 180
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
KERS, Intelligence Technology, GRAPHENE, Worldcup Sandwich Cap Construction, WOODCORE, Ślizg UHM C, Struktura Race RD, Rebel Camber
Wiązania
FREEFLEX EVO 14, Płyta HEAD RACEPLATE WCR 14
Promień skrętu
180cm - 18m

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 900,00 zł

Narty ATOMIC Redster G9 + X 12 TL 2019

 • 171cm
1 899,00 zł 3 799,00 zł
-1 900,00 zł

Narty ATOMIC Redster G9 + X 12 TL GW 2020

 • 165cm
 • 177cm
1 999,00 zł 3 899,00 zł
-1 600,00 zł

Narty VOLKL Narty Voelkl RACETIGER GS + RMOTION2 12 GW 2020

 • 180cm
 • 185cm
2 300,00 zł 3 900,00 zł