-1 400,00 zł

Narty Head WC Rebels i.SL RP EVO 14 + Freeflex Evo 11 2020

2 000,00 zł Zniżka 1 400,00 zł
3 400,00 zł

Wzmocnione Graphenem World Cup Rebels i.SL zapewniają profesjonalne wyniki i szybkość w każdym slalomowym skręcie.

Długość nart
Ilość

Head banerHead WorldCup Rebels i.SL

Wzmocniona cudownym Grphene-m, sprawdzona, uwielbiająca wygrywanie i ręcznie wykonana konstrukcja World Cup Sandwich Cap zapewnia niezwykłą moc i wyważenie. Wyposażona dodatkowo w system KERS oraz technologie INTELIGENCE zapewnia właściwości profesjonalnej narty slalomowej, niezwykle precyzyjne i agresywne prowadzenie w ciasnych skrętach, niesamowitą przyczepność i przyspieszenie dzięki profilowi Rebel Camber, a także kontrolę zapewniającą zwycięstwo.

HEAD KERS TECHNOLOGY
Kinetic Energy Recovery System

KERS działa jak doładowanie, wspomagające nrciarza gdy potrzeba dodatkowej siły. Podobnie jak w Formule 1 energia zbierana jest podczas jazdy i uwalniana w krytycznym momęcie. Na wyjściu ze skrętu tył narty jest usztywniany i katapultuje narciarza w kolejny łuk. Piezoelektryczne włókna zastosowane wzdłużnie w tylnej części narty, wytwarzają energię elektryczną pod wpływem ugięcia. Energia ta trafia do układu elektronicznego, który ją analizuje i kumuluje. Największe ugięcie następuje w końcowej fazie skrętu. Układ elektroniczny uwalnia zebrany ładunek powodując usztywnienie tylnej części narty dając efekt odbicia i przyśpieszenia. Technologia KERS jest rozwinięciem idei stojącej u podstaw technologii HEAD Intelligence. Te same włókna nie są jednak ułożone wzdłużnie a nie poprzecznie, nie wpływając na sztywność skrętną narty. Pozwalają jednak na większą elastyczność wzdłużna dając konieczną sztywność „na zawołanie”. Wytwarzana energia nie jest kierowana bezpośrednio do włókien, lecz kumulowana, uwalniana we właściwym momęcie na podstawie informacji z czujników umieszczonych w narcie i kierowana do jej odpowiednich części. W zależności od modelu narty, jej sztywności i przeznaczenia, cały układ jest odpowiednio dostrajany. Uwalnianie enrgi odbywa się w pełni automatycznie. To technologia łącząca wiele elmentów aby stworzyć całość, która zrobi wrażenie nie tylko na rozwijających swoje umiejętności ale także na doświadczonych narciarzach.
INTELLIGENCE™ Technology
Mocna konstrukcja to nie wszystko. W rożnych warunkach oczekujemy od nart odmiennych właściwości, w zależności od naszych umiejętności, nawierzchni i prędkości. Na miękkim sniegu i w trakcie manewrów elastyczności i sprężystości. Sztywności i mocnego trzymania krawędzi na twardym podłożu przy szybkiej jeździe.
Stworzona przez HEAD technologia INTELLIGENCE™ sprawia, że narty dopasowują się do poziomu obciążenia i panujących warunków.
Zastosowane piezoelektryczne włókna Intellifibers pod wpływem mechanicznego odkształcenia wytwarzają energię elektryczną proporcjonalnie do stopnia i szybkości ugięcia. Uzyskana energia jest filtrowana i wysyłana spowrotem do włókien, co powoduje ich usztywnienie.
Włókna Intellifibers zostały ułożone pod kątem 45° w przedniej części narty. Ich usztywnienie powoduje dociśniecie krawędzi narty do powierzchni a przy dużych prędkościach usztywnienie i ustabilizowanie całej narty.

HEAD Inteligense Technology

 

KONSTRUKCJA HEAD WORLDCUP SANDWICH CAP
Stworzona z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych materiałów na świecie. Dodatkowa warstwa GRAPHEN-u i jego niesamowiete właściwości w idealnie zbalansowanym połączeniu z dwiema warstwami Titanalu, drewnianym rdzeniem i warstwami włókna szklanego dają nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych parametrach.
 1. Warstwa zewnętrzna
 2. Warstwa wwłókna szklanego
 3. Titanal
 4. Włókno szklane
 5. Rdzeń drewniany
 6. Graphene
 7. Ściana boczna
 8. Krawędź
 9. Warstwa tłumiąca
 10. Wzmocnione włókno szklane
 11. Ślizg
GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE jest jednocześnie twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali a za jego odkrycie przyznano nagrodę Nobla. Dzięki warstwie Graphenu twoje narty poradzą sobie w każdych warunkach. Airt Tec Ti

Head Freeflex Evo 11

FREEFLEX EVO 11

Wiązania zaprojektowane dla narciarskich ekspertów zapewniają najwyższe osiągi pozwalając bezpiecznie osiągnąć duże prędkości. Dzięki technologii Freeflex umożliwiają nieskrępowane ugięcie i pracę narty w skręcie.
Przednia skrzynka RX wyposażona została w system ABS - Anti Bloking System zapobiegający zaklinowaniu buta i bezpieczne wypinanie Full Diagonal - w pełnym zakresie 180° oraz udoskonaloną aerodynamikę.
Tył w wersji D-RX z systemem Light Diagonal zapewnia wypiecie we wszystkich kierunka pozwalając w ekstremalnych sytuacjach także na poprzeczne wypięcie pięty buta. 
Wiązania te zapewniają zawodnikom na całym świecie bezpieczeństwo, stabilność oraz najwyższe osiągi.

 • ISO: 5355A
 • Wysokość: 21mm
 • DIN: 3-11
 • Waga: 2260g
 • Minimalna waga: 31kg

Dodatkowe informacje o Narty Head WC Rebels i.SL RP EVO 14 + Freeflex Evo 11 2020

Przeznaczenie
Męskie
Taliowanie
124/68/108 - 160
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
KERS, Intelligence Technology, GRAPHENE, Worldcup Sandwich Cap Construction, WOODCORE, Ślizg UHM C, Struktura Race RD, Rebel Camber
Wiązania
FREEFLEX EVO 11 BRAKE 85, Płyta HEAD RACE PLATE EVO 14
Promień skrętu
160cm - 11,5m

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 450,00 zł
-1 600,00 zł