-650,00 zł

Narty HEAD Pure Joy + Joy 9 GW SLR 2020

900,00 zł Zniżka 650,00 zł
1 550,00 zł
Pure Joy to połączenie designu z zachwycającą efektywnością jazdy. Narty przyciągają wzrok intensywną kolorystyką. To idealny model dla początkujących narciarek, które chcą zrobić szybkie postępy.
POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Head baner

Pure Joy
Wprowadzając technologię LYT w serii nart JOY, stworzono zupełnie nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku jak i poza trasą. 

Graphene

GRAPHENE
To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE jest jednocześnie twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a za jego odkrycie przyznano nagrodę Nobla. Dzięki warstwie Graphene-u twoje narty poradzą sobie w każdych warunkach.

ERA 3.0
Technologia łącząca wiele elmentów aby stworzyć całość, która zrobi wrażenie nie tylko na rozwijających swoje umiejętności, ale także na doświadczonych narciarzach. Era 3.0 łączy uniwersalny Allride Rocker, progresywny promień skrętu i włókna Intellifibers by uzyskać niezwykle harmonijny, stabilny, zwrotny i dynamniczny sprzęt na każde warunki.
head era 3.0

Head Allride Rocker

Allride Rocker
Odpowiedni by nadać narcie lekkości prowadzenia, zancznie ułatwia jazdę w trudnych warunkach, na świerzym śniegu czy nawet w puchu. W każdym modelu wielkość rockera została dobrana we właściwej proporcji do wypukłej części narty (Camber) aby zapewnić łatwe prowadzenie i stabilność i zyskać na uniwersalności.
Progressive Radius
W klasycznych konstrukcjach Rocker, najszersza część dzioba ma ograniczony kontakt z nawierzchnią zwalniając reakcję narty na inicjację skrętu i zmniejszając przyczepność. Progresive Radius poprzez dodatkowe rozszeszenie odpowiedniej części dzioba narty znacząco eliminuje ten efekt zmniejszając wychylenie narty konieczne do pełnego zakrawędziowania nawet o 50%, przyśpieszając reakcję na skręt i ułatwaijąc jej kontrolę.

Head Era 3.0 Progressive radius

Head Intellirize rebound

Intellirise Rebound
Konstrukcja Rocker unosi przednią część narty zwiększając ryzyko irytujących wibracji przy większych prędkościach zmniejszając kontakt narty z podłożem i przyczepność krawędzi. Przeniesione bliżej dzioba narty włókna piezoelektryczne reagują na nadmierne drgania usztywnieniem i ustabilizowaniem narty, zwiększając przyczepność i efektywność jazdy.
JOY 9 GW SLR
Te wiązania są lekkie jak piórko! Dzięki nowej konstrukcji części tylnej model JOY 9 GW SLR umożliwia kobietom i juniorom skuteczną jazdę przy minimalnym nakładzie sił. 
Mniejszy wysiłek, większa frajda, fantastyczne osiągi – tak najkrócej można by opisać dedykowane kobietom i młodszym narciarzom wiązania JOY 9 GW SLR. Dzięki lekkiej jak piórko konstrukcji pozwalają one czerpać przyjemność z jazdy przez cały długi dzień. Zwiększają też Twoje możliwości – bez wysiłku możesz szusować dłużej i zwiększyć intensywność jazdy. Twoje mięśnie zachowają świeżość mimo przejechania wielu kilometrów tras. Podstawa SuperLite Rail ułatwi z kolei narciarski progres. Poprawi Twoją pozycję, zapewni lepszy rozkład sił i ułatwi inicjowanie skrętów. To wiązania, które warto wypróbować. Ale uwaga: JOY 9 GW SLR to model, który uzależnia.
 • ISO: 5355A, 9523 Grip Walk
 • Wysokość: 28mm (w tym płyta SLR)
 • DIN: 2,5-9
 • Waga: 1420g
 • Minimalna waga: 26kg
 • SX Lite Toe with TRP System, Full Diagonal
 • AFS - Anti Friction Slider GW SLR
 • ISO: 5355A, 9523 GripWalk
 • SXG Lite Heel
 • Brake [H] 85mm

HEAD JOY 11 GW SLR

Grip Walk

GRIP WALK
Wiązania kompatybilne z GRIP WALK pozwalają korzystać z butów z podeszwą ISO Alpine jak i z zalet butów na bardziej przyczepnej i przyjazdnej chodzeniu podeszwie.

Dodatkowe informacje o Narty HEAD Pure Joy + Joy 9 GW SLR 2020

Przeznaczenie
Damskie
Taliowanie
130/73/107 - 158cm,
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
LYT TECH, Women's Camber, ERA 3.0, Super Light Weight Distribution, Protective Frame Structure, Power Sidewall, Composite Core, Ślizg UHM C, Allride Rocker,
Wiązania
JOY 9 GW SLR
Promień skrętu
158cm - 10,9m,

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 300,00 zł

Narty VOLKL Flair SC Carbon + vMotion 11 GW Lady Silver 2020

 • 150cm
 • 165cm
2 000,00 zł 3 300,00 zł
-600,00 zł

Narty FISCHER MY TURN 68 SLR + MY RS9 GW SLR 2020

 • 150cm
 • 160cm
1 299,00 zł 1 899,00 zł