-990,00 zł

Narty FISCHER THE CURV DTI AR + Protector 11PR 2023

2 309,00 zł Zniżka 990,00 zł
3 299,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0.00 zł

Narty RC4 The Curv DTI z Radical Triple Radius gwarantującym idealną pracę w każdym skręcie. 0.5 titanalu zapewnia maksymalną stabilność niezależnie od siły nacisku na nartę. Wyróżniają się zbalansowaną inicjacją skrętu, mimo bycia niezwykle żwawymi, dzięki potrójnemu promieniowi skrętu i Rockerowi On-Piste.

*Wiązania mogą się różnić szatą graficzną. 

Długość nart
Ilość

Narty RC4 Fischer The Curv DTI 2023 z Triple Radius gwarantującym idealną pracę w każdym skręcie. 0.5 titanalu zapewnia maksymalną stabilność niezależnie od siły nacisku na nartę. Wyróżniają się zbalansowaną inicjacją skrętu, mimo bycia niezwykle żwawymi, dzięki potrójnemu promieniowi skrętu i Rockerowi On-Piste.

DOSKONAŁA KONTROLA DZIĘKI RADICAL TRIPLE RADIUS

Dzięki charakterowi narty jaki nadaje jej technologia Triple Radius możliwa jest większa kontrola i lepsze przenoszenie sił w każdym skręcie – zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu.

CHARAKTER ZALEŻNY OD ROZMIARU

Kolekcja składa się z różnych długościach narciarskich – idealna narta dla każdego stylu jazdy. Każdy długość oferuje dopracowaną w szczegółach konstrukcję Triple Radius, pozwalającą na idealne wycinanie krótkich, średnich i długich skrętów.

Szczegóły:

Promień: 13 m/164 cm

Taliowanie: 120-70-102

Dedykowane wiązanie: T30421

Płyta: Allride

Waga: 1950 g/164 cm

Długości: 150,157,164,171,178

Sezon: 2022/2023

Wiązania narciarskie Fischer Protector 11 PR  GW
Całkowicie nowe wiązanie Protector 11 PR GW z technologią Full Heel Release (FHR) oferuje maksymalne bezpieczeństwo, dzięki stałym wartościom wypięcia przy upadkach. 
Innowacyjna technologia Full Heel Release (FHR) obiecuje wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki znacznemu zmniejszeniu sił wypięcia przy upadkach w przód a także w skręcie do tyłu. Dzięki inteligentnemu wypięciu pięty o 180°, w poziomie i pionie, obciążenie kolana jest znacznie zmniejszone, zapewniając bezpieczniejszą jazdę na nartach. Prowadzi to do znacznego zmniejszenia i złagodzenia urazów kolan. Ponieważ wiązanie oparte jest na naszej technologii PowerRail, współpracuje ze wszystkimi nartami z fabrycznie zamontowanym PR Base. Dodatkowo wiązanie jest kompatybilne z systemem GripWalk i może być używane z butami narciarskimi alpejskimi i GripWalk. Ta innowacja w wiązaniach jest dla wszystkich narciarzy na stoku, zarówno młodych jak i starszych, początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz innowacyjnej technologii Full Heel Release w pięcie, palce wiązania Protector oferują wszystkie funkcje bezpieczeństwa FISCHER, takie jak AFS, TRP toe system i Full Diagonal toe.
Wiązania z zależności od roku produkcji mogą się różnić szatą graficzną. 

TECHNOLOGIE Fischer Curv:

Sandwich Sidewall Construction: Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS, zamknięte w klasycznej konstrukcji „kanapki”, zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

Air Carbon TI 0.8: Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Shaped TI: Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów wydajności i geometrii narty zapewnia optymalną przyczepność i stabilność oraz płynniejszą jazdę

World Cup Tuning: Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Diagocarbon: Innowacyjne ukośne ustawienie siatki węglowej zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach

Fiberglas Bridge: Niezwykle mocne i lekkie włókno szklane w obszarze wiązania zorientowane pod kątem 90 stopni znacznie poprawia przyczepność, zapewniając wysoki poziom gładkości i stabilności

Radical Triple Radius: Ten najnowszy rozwój kształtu Triple Radius umożliwia jeszcze łatwiejsze rozpoczęcie skrętu. Polepsza się również przenoszenie mocy i kontroli przez cały zakręt

M-track: Nowa konstrukcja płyty, która daje optymalny balans i lepszą stabilność co wpływa na pewniejsze prowadzenie przy większych prędkościach.

Sintered Base: Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji

Specyficzne kody