-1 600,00 zł

Narty FISCHER RC4 THE CURV GT M-Track 2023 + RX 13 PR

3 299,00 zł Zniżka 1 600,00 zł
4 899,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3299.00 zł

W sezonie 2020/21 w nartach została zmieniona płyta – Racetrack został zastąpiony płytą M-Track. W praktyce płyta zapewnia lepsze dopasowanie do stylu jazdy narciarza, dzięki temu narty są stabilniejsze w prowadzeniu i jeszcze lepsze!

Długość nart
Ilość

Narty FISCHER RC4 THE CURV GT M-Track 2023

Dzięki charakterowi narty jaki nadaje jej technologia Triple Radius możliwa jest większa kontrola i lepsze przenoszenie sił w każdym skręcie - zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu.

DIAGOTEX™ jest innowacyjną karbonową warstwą zapewniającą najwyższą sztywność poprzeczną. DIAGOTEX TM pomaga przeciwdziałać siłom odśrodkowym podczas bardzo szybkich skrętów, abyś mógł perfekcyjnie je pokonać. Po prostu maksimum mocy i stabilności w skrętach!

W sezonie 2020/21 w nartach została zmieniona płyta – Racetrack został zastąpiony płytą M-Track. W praktyce płyta zapewnia lepsze dopasowanie do stylu jazdy narciarza, dzięki temu narty są stabilniejsze w prowadzeniu i jeszcze lepsze!

Szczegóły:

Promień: 16 m/175 cm

Taliowanie: 125-76-109

Dedykowane wiązanie: RX 13 GW T20021

Płyta: M Track

Waga: 2400 g/175 cm

Długości: 161, 168, 175, 182 cm

Sezon: 2022/2023

Kod produktu: A08121

TECHNOLOGIE FISCHER RC4 THE CURV GT Racetrack:

Sandwich Sidewall Construction: Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS, zamknięte w klasycznej konstrukcji „kanapki”, zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

Air Carbon TI 0.8: Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Shaped TI: Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów wydajności i geometrii narty zapewnia optymalną przyczepność i stabilność oraz płynniejszą jazdę

World Cup Tuning: Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Diagocarbon: Innowacyjne ukośne ustawienie siatki węglowej zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach

Fiberglas Bridge: Niezwykle mocne i lekkie włókno szklane w obszarze wiązania zorientowane pod kątem 90 stopni znacznie poprawia przyczepność, zapewniając wysoki poziom gładkości i stabilności

Radical Triple Radius: Ten najnowszy rozwój kształtu Triple Radius umożliwia jeszcze łatwiejsze rozpoczęcie skrętu. Polepsza się również przenoszenie mocy i kontroli przez cały zakręt

M-track: Nowa konstrukcja płyty, która daje optymalny balans i lepszą stabilność co wpływa na pewniejsze prowadzenie przy większych prędkościach.

Sintered Base: Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji

Specyficzne kody