-970,00 zł

Narty FISCHER RC4 RCS Black Allride + Protector 11 PR 2023

2 259,00 zł Zniżka 970,00 zł
3 229,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0.00 zł

Nowa konstrukcja oraz nowa geometria tego modelu zapewni Ci całodzinną frajdę z jazdy na nartach.RCS to dynamiczny model z bardzo dobrą inicjacją skretu.

*Wiązania mogą się różnić szatą graficzną. 
POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

fischerbanner.jpg

Fischer RC4 RCS to następca nart modelu Speed i Superior SC. Po raz kolejny Fischer staje na wysokości zadania i oferuje świetne slalomowe narty dla zaawansowanych narciarzy. RC4 RCS jest najbardziej uniwersalną nartą z grupy Race Fischera (dzięki warstwie Titanal 0,5mm). Narty sprawdzą się nie tylko na twardych przygotowanych stokach, są idealnym kompromisem pomiędzy twardą slalomówką, a nartą Allroundową na cały dzień.
Fischer RC4 RCS to idealne deski dla zaawansowanych osób szukających nart bez sportowego zacięcia. Pod względem budowy zwiększyła się szerokość pod butem (do 68mm), oraz minimalnie wzrósł promień skrętu (14,5m / 165cm) co nieznacznie poprawia prowadzenie w trudniejszych warunkach. Drewniany rdzeń i płyta Titanalu dają nartom odpowiednią szybkość i stabilność, deski są zwinne i łatwo jest inicjować skręt. Trudno konkurować z tak dopracowanymi poprzednikami, niemniej zmiana zdecydowanie na plus.
ZALETY FISCHER RC4 RCS:
– najbardziej uniwersalne z grupr Race Fischera
– idealne do krótkich i średniej długości skrętów,
– pozwalają na wyciągnięcie swoich najlepszych możliwości i przyjemności z narciarstwa,
– jednocześnie niesłychanie stabilne i łatwe w manewrach
POLECANE DLA:
– poziom narciarza (1-10): 7, 8, 9
– jazda na trasie: 90%
– poza trasą: 10%
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE FISCHER RC4 RCS:
Taliowanie: 116-68-100
Promień skrętu: 14,5m / 165cm
Długości: 150, 155, 160, 165, 170, 175cm
Waga: 1830g/165cm
Kolekcja: 2021/2022
Kod produktu: A07520
Wiązania narciarskie Fischer Protector 11 PR  GW
Całkowicie nowe wiązanie Protector 11 PR GW z technologią Full Heel Release (FHR) oferuje maksymalne bezpieczeństwo, dzięki stałym wartościom wypięcia przy upadkach. 
Innowacyjna technologia Full Heel Release (FHR) obiecuje wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki znacznemu zmniejszeniu sił wypięcia przy upadkach w przód a także w skręcie do tyłu. Dzięki inteligentnemu wypięciu pięty o 180°, w poziomie i pionie, obciążenie kolana jest znacznie zmniejszone, zapewniając bezpieczniejszą jazdę na nartach. Prowadzi to do znacznego zmniejszenia i złagodzenia urazów kolan. Ponieważ wiązanie oparte jest na naszej technologii PowerRail, współpracuje ze wszystkimi nartami z fabrycznie zamontowanym PR Base. Dodatkowo wiązanie jest kompatybilne z systemem GripWalk i może być używane z butami narciarskimi alpejskimi i GripWalk. Ta innowacja w wiązaniach jest dla wszystkich narciarzy na stoku, zarówno młodych jak i starszych, początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz innowacyjnej technologii Full Heel Release w pięcie, palce wiązania Protector oferują wszystkie funkcje bezpieczeństwa FISCHER, takie jak AFS, TRP toe system i Full Diagonal toe.
Wiązania z zależności od roku produkcji mogą się różnić szatą graficzną. 

TECHNOLOGIE Fischer:

Sandwich Sidewall Construction: Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS, zamknięte w klasycznej konstrukcji „kanapki”, zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

Air Carbon TI 0.8: Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Shaped TI: Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów wydajności i geometrii narty zapewnia optymalną przyczepność i stabilność oraz płynniejszą jazdę

World Cup Tuning: Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Diagocarbon: Innowacyjne ukośne ustawienie siatki węglowej zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach

Fiberglas Bridge: Niezwykle mocne i lekkie włókno szklane w obszarze wiązania zorientowane pod kątem 90 stopni znacznie poprawia przyczepność, zapewniając wysoki poziom gładkości i stabilności

Radical Triple Radius: Ten najnowszy rozwój kształtu Triple Radius umożliwia jeszcze łatwiejsze rozpoczęcie skrętu. Polepsza się również przenoszenie mocy i kontroli przez cały zakręt

M-track: Nowa konstrukcja płyty, która daje optymalny balans i lepszą stabilność co wpływa na pewniejsze prowadzenie przy większych prędkościach.

Sintered Base: Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji

Carbontech

Hole Ski Technology
Wycięcia na dziobach pięcie redukujące masę narty w newralgicznych punktach. Łatwiejsza inicjacja skrętu i pełna kontrola nad ruchem narty.

Air Carbon TI 0.5 
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Carbontech

Sintered Basis

Sintered Bases
Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Sandwich Sidewall Construction 
Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

Grip Walk

Airt Tec

Concave Sidewall
Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź.

On-Piste ROCKER 
Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Grip Walk

Airt Tec

Allride
Najnowsza wersja Powerrail zapewniająca lepsze przenoszenie mocy. Cechy szczególne: możliwa regulacja bez użycia narzędzi, nadaje się do wypożyczenia.

Dodatkowe informacje o Narty FISCHER RC4 RCS Black Allride + Protector 11 PR 2023

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
116-68-100
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
SW-Sidewall, Air Carbon Ti 0,5, Allride
Wiązania
Protector 11 PowerRail Brake
Promień skrętu
14,5m dla 165cm

Specyficzne kody