-920,00 zł

Narty FISCHER RC ONE 73 AR + RS 11 GW PR 2020

1 499,00 zł Zniżka 920,00 zł
2 419,00 zł

Narty dla dobrze jeżdżącego!
Doskonale zbalansowane narty z grupy high-performace z lekkim stopem 0.5mm Titanalu zapewniają niezbędną stabilność oraz idealną inicjację skrętu podczas agresywnej jazdy na krawędziach.Konstrukcja Turn Zone oraz Triple Radius gwarantują płynną jazdę z każdą prędkością.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

fischerbanner.jpg

Turn Zone zapewnia całej lini nart RC ONE płynność jazdy oraz mniejsze wibracje. Turn Zone czyli narty na dziobach jak i w tylniej części są specjalnie wyprofilowane i w połączeniu z nowym opatentowanym przez firmę Fischer laminatem o nazwie BAFATEX® zapewnia, że narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie co pozwala na płynniejszą jazdę i szybkie wejście na krawędz. Dzięki temu narta będzie prowadziła się jak po szynie a Twoja pasja do narciarstwa będzie jeszcze większa. Kolekcja RC ONE wyposażona jest również doskonale znaną geometrię z modeli The CurvTriple Radius - potrójny promień skrętu, który sprawia, że modele nart RC ONE są szczególnie wszechstronne i szybko reagują w skręcie dzięki czemu zawsze masz kontrolę na nartą.Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo przy zjazdach z dużą prędkością na twardych stokach.

e6e043fd5361a4a16f96c09af641b692de6d4d65_rc_one_1_1.jpg

Sandwich Sidewall

BAFATEX®

Nowo wprowadzona lekka włóknina o niesamowitym stosunku wytrzymałości do masy oraz doskonałej trwałości dodaje wytrzymałości i gładkości konstrukcji nart.

Shaped Ti 
Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów w zakresie wydajności i geometrii nart zapewnia optymalną przyczepność i stabilność przy jednocześnie płynniejszej jeździe.

Sintered Basis

Sintered Basis

Triple Radius 
Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.

Air Carbon TI 0.5
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Carbontech

Grip Walk

Sandwich Sidewall Construction 
Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

SINTERED BASES

Spiekany ślizg jest bardziej odporny mechanicznie i pozwala na dużo lepsze nasączenie smarem. Rzadziej ulega uszkodzeniom i znacznie dłużej może być serwisowany.

Sintered Basis

Grip Walk

Allride 
Najnowsza odmiana Powerrail dla lepszego przenoszenia mocy. 
Cechy szczególne: możliwa regulacja bez użycia narzędzi, odpowiednia również dla wypożyczalni.

RS11 GRIP WALK Powerrail
Modułowa konstrukcja RS11 Powerrail gwarantuje jedno: dobrą zabawę - zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Oprócz zwykłego przenoszenia siły z buta na krawędź narty, nowa pięta SXG oferuje doskonałą kompatybilność z butami alpejskimi i GripWalk.

Grip Walk

Grip Walk

GRIP WALK
Wiązania kompatybilne z GRIP WALK pozwalają korzystać z butów z podeszwą ISO jak i z zalet butów na podwyższonej podeszwie.

Dodatkowe informacje o Narty FISCHER RC ONE 73 AR + RS 11 GW PR 2020

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
121-73-103
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Turn Zone, Triple Radius, BAFATEX®, SW-Sidewall, Titanium 0.5
Wiązania
RS 11 GRIP WALK POWERRAIL
Promień skrętu
14m dla 167cm

Specyficzne kody