-1 030,00 zł

Narty FISCHER RC ONE 72 MULTIFLEX + RSX Z12 GW PR 2020

1 799,00 zł Zniżka 1 030,00 zł
2 829,00 zł

Narty dedykowane dla zaawansowanego narciarza!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nową linię nart dla narciarzy, którzy uwielbiają jeździć na krawędzi szybko i agresywnie tak jak to tylko możliwe. 0.8mm Titanal zapewnia stabilność a w połączeniu z technologią Turn Zone oraz geometrią Triple Radius inicjacja skrętu przebiega błyskawicznie.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Turn Zone zapewnia całej lini nart RC ONE płynność jazdy oraz mniejsze wibracje. Turn Zone czyli narty na dziobach jak i w tylniej części są specjalnie wyprofilowane i w połączeniu z nowym opatentowanym przez firmę Fischer laminatem o nazwie BAFATEX® zapewnia, że narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie co pozwala na płynniejszą jazdę i szybkie wejście na krawędz. Dzięki temu narta będzie prowadziła się jak po szynie a Twoja pasja do narciarstwa będzie jeszcze większa. Kolekcja RC ONE wyposażona jest również doskonale znaną geometrię z modeli The CurvTriple Radius - potrójny promień skrętu, który sprawia, że modele nart RC ONE są szczególnie wszechstronne i szybko reagują w skręcie dzięki czemu zawsze masz kontrolę na nartą.Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo przy zjazdach z dużą prędkością na twardych stokach.

Sandwich Sidewall

BAFATEX®

Nowo wprowadzona lekka włóknina o niesamowitym stosunku wytrzymałości do masy oraz doskonałej trwałości dodaje wytrzymałości i gładkości konstrukcji nart.

Free Milled Titanium 
Titanal widoczny na górnej powierzchni narty. Najwyższe standardy produkcji gwarantują ekstremalną wytrzymałość.

Sintered Basis

Sintered Basis

Triple Radius 
Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.

Shaped Ti 
Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów w zakresie wydajności i geometrii nart zapewnia optymalną przyczepność i stabilność przy jednocześnie płynniejszej jeździe.

Sintered Basis

Grip Walk

Sandwich Sidewall Construction 
Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

Air Carbon TI 0.8 
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Carbontech

Sintered Basis

SINTERED BASES

Spiekany ślizg jest bardziej odporny mechanicznie i pozwala na dużo lepsze nasączenie smarem. Rzadziej ulega uszkodzeniom i znacznie dłużej może być serwisowany.

RSX 12 GW Powerrail 
Wiązanie RC4 Z12 Powerrail zapewnia optymalną stabilność, trwałość, maksymalną wydajność i jest solidne w każdym terenie. Dzięki kompatybilności z GripWalk twoje buty narciarskie typu A-Alpine ISO 5355 i GripWalk są bezpiecznie zamocowane.

Grip Walk

Grip Walk

GRIP WALK
Wiązania kompatybilne z GRIP WALK pozwalają korzystać z butów z podeszwą ISO jak i z zalet butów na podwyższonej podeszwie.

Dodatkowe informacje o Narty FISCHER RC ONE 72 MULTIFLEX + RSX Z12 GW PR 2020

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
119-72-102
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Triple Radius, BAFATEX®, Titanium 0.8, SW-Sidewall, Turn Zone, Shaped Ti
Wiązania
RSX Z12 GRIP WALK PR
Promień skrętu
16m dla 170cm

Specyficzne kody