-1 600,00 zł

Narty ATOMIC Redster Q9i REVOSHOCK S + 12 GW 2023

3 899,00 zł Zniżka 1 600,00 zł
5 499,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3899.00 zł

Atomic Redster Q9i Revoshock S łączy w sobie najwyższej klasy właściwości konstrukcyjne z doskonałą kolorystyką i sprawdzoną technologią Pucharu Świata, aby stworzyć najlepsze narty do zmieniających się warunków i całodziennej jazdy na stoku.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Redster Q9i Revoshock S łączy w sobie najwyższej klasy właściwości konstrukcyjne z doskonałą kolorystyką i sprawdzoną technologią Pucharu Świata, aby stworzyć najlepsze narty do zmieniających się warunków i całodziennej jazdy na stoku. Revoshock S utrzymuje stabilną jazdę na nartach podkręcając zakręty. Zaprojektowany z myślą o zaawansowanych narciarzach, którzy nie są zainteresowani ograniczeniami, Redster Q9i Revoshock S ma 75 mm talię i wycięcie boczne Multi Radius. Tak więc każdy zakręt jest potężny i żwawy, niezależnie od tego, czy są łuki w dół po świeżo przygotowanym stoku czy szybkie, zmienne obroty przez rozjeżdzony śnieg i muldy późnego popołudnia. Ściany boczne Ultrawall utrzymują zakręty za pomocą krawędzi, podczas gdy Power Woodcore współpracuje z Revoshock S i laminatem TI Powered Titanal, aby stworzyć narty o niezrównanej przyczepności przy dowolnej prędkości, przez cały dzień, w każdych warunkach zjazdowych.

Full Sidewall


Full Sidewall
Boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektynym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ściane idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC Redster Q9i REVOSHOCK S + 12 GW 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody