-1 700,00 zł

Narty ATOMIC REDSTER G9 REVO S + X 12 GW Red/Silver 2023

3 299,00 zł Zniżka 1 700,00 zł
4 999,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3299.00 zł

Atomic Redster G9 Revo S jest wyposażony w technologię Revoshock, która zapewnia stabilność przy prędkości i duże przyspieszenia na zakrętach. Jeśli chcesz szybko jeździć na nartach, to są Twoje narty.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Redster G9
Atomic Redster G9 Revo S jest pełen DNA Pucharu Świata. Jego wyścigowe dziedzictwo przebija się z każdym dużym, zamaszystym zakrętem. Dzięki nowej technologii Revoshock firmy Atomic, Redster G9 Revo S zamienia oblodzone poranne trasy w stabilną jazdę, która wystrzeli z każdego skrętu. Posiada konstrukcję ściany bocznej Ultrawall, łącząc moc Sidewalli i wytrzymałość Dura Cap. Dwuwarstwowy laminat Titanium Powered zachowuje sztywność skrętną, współpracując z rdzeniem Redster G9 Revo S Power Woodcore, aby zapewnić niesamowite trzymanie krawędzi podczas skrętów. Chociaż możesz nie ścigać się w tegorocznym Pucharze Świata, nadal możesz doświadczyć osiągów Pucharu Świata za każdym razem, gdy wepniesz się w Redster G9 Revo S.

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 00%
Prędkość: 95%
Komfort: 25%

Geomteria

DŁUGOŚĆ NART 167 172 177 182
SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM) 108 109 110 111.5
SZEROKOŚĆ W TALII (MM) 68 68 68 68
SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM) 94.5 95.5 96.5 97.5
PROMIEŃ (M) 16.6 17.4 18.2 19

  

Revoshock

technologię Redster Revoshock zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyspieszenie.

STABILNOŚĆ

Wykorzystując serię ze stali sprężynowanej modułowej, która każda zawiera wbudowany elastomer absorbujący nierówności i wstrząsy uzyskaliśmy coś w rodzaju zawieszenia do nart. Dzięki temu narty jadą stabilnie i pewnie niezależnie od tego ukształtowania podłoża.

PRZYŚPIESZENIE

Revoshock nie tylko absorbuje wstrząsy — ale również odbija je, dzięki temu oprócz niespotykanej dotąd stabilności uzyskasz przyspieszenie i jeszcze sprawniej przejdziesz ze skrętu w skręt.

REVO ATOMIC


Atomic REVO Ultrawall


ULTRAWALL
Solidna nowa ściana boczna zastosowana w nowym Redster Revoshock firmy Atomic. Ultrawall zlokalizowany od podstawy do górnej ściany bocznej, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, zwiększoną przyczepność krawędzi i ulepszone przyspieszenie. Ultrawall oferuje wyjątkową odporność na zarysowania i wgniecenia.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC REDSTER G9 REVO S + X 12 GW Red/Silver 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Wiązania
X 12 GW

Specyficzne kody