Narty ATOMIC MAVEN GIRL 70-90 + C 5 GW 2023

699,00 zł

Atomic Maven Girl 70-90 to narty, dzięki którym dziewczynki szybko nauczą się podstaw

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Maven Girl 70-90 to narty, dzięki którym dziewczynki szybko nauczą się podstaw, niezależnie od tego, czy na stoku, czy poza nim, a przy okazji będą mieć świetną zabawę. Technologia Bend-X w strefie wiązania umożliwia dziewczynkom w wieku 3-5 lat wygięcie nart, niezależnie od ich wagi, dzięki czemu mają zapewniony pełny kontakt ze śniegiem. Ponadto są wyposażone w All Mountain Rocker, dzięki czemu skręcanie jest dziecinnie proste. Szerokość i kształt nart są precyzyjnie dopasowanie do ich długości. Jeżeli pierwsze kroki na stoku stawiasz w nartach Atomic Maven Girl 70-90, to zakochasz się w narciarstwie do końca życia.

Densolite Core

Konstrukcja pozbawiona ścianki bocznej z wierzchnim płaszczem sięgającym aż do krawędzi narty. Ułatwia jazdę początkującym i zmniejsza wpływ nierówności stoku na kierunek jazdy. Rdzeń narty wykonany z odpowiednio spienionych żywić, zapewnia niską masę i dobre wytłumienie, znacznie zmniejszając wysiłek potrzebny do jazdy.

Densolite Core

\

Woodcore


Light Woodcore
Rdzeń drewniany wykonany z drewna topoli, idealnie wpływa na dużą sztywność skrętną nart przy jednoczesnej niskiej wadze. Stosowany od dawna przez Atomic-a w nartach z grupy On-Piste i All-Mountain gdzie sprawdza się znakomicie

Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, lekkiej topoli i drzewa karobowego, tworząc bardzo lekką konstrukcje.

Woodcore


Active Camber Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.

Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC MAVEN GIRL 70-90 + C 5 GW 2023

Przeznaczenie
Junior
Gwarancja
2 lata
Wiązania
C 5 GW

Specyficzne kody

Zobacz także

-200,00 zł

Narty VOLKL Racetiger JR Pro + 7.0 vMotion Jr 2022

  • 120cm
1 000,00 zł 1 200,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1000.00 zł