-850,00 zł

Narty ATOMIC CLOUD C14 WB REVO S AFI Black 2022

3 099,00 zł Zniżka 850,00 zł
3 949,00 zł

Atomic Cloud C14 WB Revo S to najlepsze narty w ofercie Atomic Cloud. Dla doświadczonych narciarzy szukających wszechstronności na stoku.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic CLOUD C14 WB REVO S
Wydajność łączy się ze stylem dzięki Atomic Cloud C14 WB Revo S – z mnóstwem technologii z gamy Redster w stylowym opakowaniu. Cloud C14 WB Revo S jest wyposażony w nowy system Revoshock firmy Atomic. Revoshock przekłada wyboje i drgania nart na niezrównaną stabilność, szybkie prowadzenie i potężne przyspieszenia na każdym zakręcie. Multi Radius Sidecut zapewnia całkowitą wszechstronność skrętu, dzięki czemu Cloud C14 WB Revo S jest równie wygodny w wykonywaniu krótkich, jak i długich skrętów. Rdzeń Flite Woodcore firmy Atomic zmniejsza wagę, dzięki czemu możesz jeździć na nartach przez cały dzień przy minimalnym zmęczeniu. Ściany boczne Dura Cap zapewniają przyczepność krawędzi, której możesz zaufać, a dwuwarstwowy laminat Titanium Powered zapewnia mocne i niezawodne działanie przez cały dzień. Dzięki 75 mm szerokości pod stopami możesz pewnie jeździć na nartach od porannego lodu do popołudniowego błota pośniegowego.

Geomteria

DŁUGOŚĆ NART 144 152 160 168
SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM) 120.5 120.5 123 125.5
SZEROKOŚĆ W TALII (MM) 75 75 75 75
SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM) 104.5 104.5 107 109.5
PROMIEŃ (M) 10.8 12.3 13 13.5

  

Revoshock

technologię Redster Revoshock zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyspieszenie.

STABILNOŚĆ

Wykorzystując serię ze stali sprężynowanej modułowej, która każda zawiera wbudowany elastomer absorbujący nierówności i wstrząsy uzyskaliśmy coś w rodzaju zawieszenia do nart. Dzięki temu narty jadą stabilnie i pewnie niezależnie od tego ukształtowania podłoża.

PRZYŚPIESZENIE

Revoshock nie tylko absorbuje wstrząsy — ale również odbija je, dzięki temu oprócz niespotykanej dotąd stabilności uzyskasz przyspieszenie i jeszcze sprawniej przejdziesz ze skrętu w skręt.

REVO ATOMIC


Atomic REVO Ultrawall


DURA CAP SIDEWALL
Ściana boczna od podstawy do górnego laminatu, zapewniająca kontrolę i doskonałą przyczepność krawędzi. Okrągła kształt Dura Cap to zdecydowanie poprawia wytrzymałość.


Flite woodcore
Lekki giętki rdzeń, który pozwoli Ci spędzić cały dzień na stoku z pełną przyjemnością z jazdy            

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC CLOUD C14 WB REVO S AFI Black 2022

Przeznaczenie
Damskie
Gwarancja
2 lata
Wiązania
X 12 GW

Specyficzne kody