-750,00 zł

Narty ATOMIC Cloud C12 REVOSHOCK C + X 12 GW 2023

2 700,00 zł Zniżka 750,00 zł
3 450,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2700.00 zł

Atomic Cloud C12 Revoshock C to piękno z zewnątrz… i piękno kryjące się wewnątrz.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Cloud C12 Revoshock C to piękno z zewnątrz… i piękno kryjące się wewnątrz. Cloud C12 Revoshock C to jedne z najlepiej sprzedających się nart z bestsellerowej serii Cloud i posiadają te same technologie Atomic co narty wyścigowe Redster. System Revoshock C pochłania i rozprasza drgania oraz wibracje, zapewniając gładkość, stabilność i zwrotność podczas jazdy od krawędzi do krawędzi. Zostały wyposażone w miękką i lekką technologię Flite Woodcore gwarantującą zwrotność. Niezwykłe osiągi, elegancki wygląd: doskonałe narty dla szybkich, pewnych siebie królowych stoku.

Full Sidewall


Full Sidewall
Boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektynym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ściane idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC Cloud C12 REVOSHOCK C + X 12 GW 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody