-350,00 zł

Kask KASK STYLE Black/White

849,00 zł Zniżka 350,00 zł
1 199,00 zł

Marka KASK zawsze celowała w produkty najwyższej jakości. Priorytetem było i jest stosowanie innowacji technicznych i najnowszych rozwiązań. W najnowszej kolekcji narciarskiej wykorzystano100% wełny Merino w wewnętrznej wyściółce kasków, szczególnie wyróżniając się spośród innych firm z branży. 

Przednia szyba jest odporna na zadrapania oraz chroniona przed zaparowaniem.

Odpowiednią jakość i spełnienie najwyższych standartów bezpieczeństa zapewnia kaskom KASK stuprocentowe wykonanie Made in Italy.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kask ten marki KASK jest przeznaczony do użycia w sportach zimowych, które są bardzo niebezpieczne i narażone na ryzyko upadku bądź kontuzji.

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku specjalizuje się w rozwoju , projektowaniu kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie zastosowania kaski KASK są na czele , czy to ski touring , narciarstwo zjazdowe, górskie, wspinaczka górska , jazda na rowerze, jazda konna, w celu ratowania lub bezpieczeństwa świecie.
Dzięki wielu lat ciągłego doskonalenia technologii i materiałów do tej pory, firma przeszła wielką ewolucję naznaczonej powodzeniami.  

Innowacyjne i atrakcyjne kaski.  Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologiczną doskonałością , funkcjonalnością , bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem Made in Italy.

 

W zestawie dołączono worek ochronny na Kask w celu zapenienia najlepszej ochrony podczas transportu.

 

Ergonomiczny kształt kasku jest dodatkowo ulepszone dzięki regulowanej sprzączce, jest ona łatwo zarządzalna także w rękawicach narciarskich.

 

Innowacyjne zintegrowane gogle z systemem anti-fog i anti -scratch , który oferuje wspaniałą panoramę wizję oraz doskonałą ochronę przez cały czas.
Szybkie i łatwe przerzucanie się z dala od twarzy , jak jest to wymagane, to jest bardzo łatwe do wymiany pomiędzy żadnym z dostępnych kolorów.

 


 

Wymienna wewnętrzna wyściółka dostępna z każdym kaskiem w celu utrzymania najwyższego stopnia higieny.
Idealnym rozwiązaniem jest wymienna wkładka w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i higieny. Prostym ruchem jest dosyć łatwo wyjąć wkładki, zarówno wewnętrzny jak i klapa regulacji,
w celu ich umycia.
Zalecane przez producenta ręczne pranie na zimno.

 

Aktywny system odpowietrzania pozwala kontrolować przepływ powietrza przez kask dla lepszego komfortu narciarza na stoku .
Łatwe otwieranie i zamykanie kasku nawet w rękawiczce podczas noszenia.

 

W kolekcji narciarskiej 2015/16 marka KASK wykorzystała 100 % wełny merynos dla wewnętrznej wyściółki swoich kasków, szczególnie wyróżniając się od wszystkich innych firm.

Dodatkowe informacje o Kask KASK STYLE Black/White

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
Kask- CE EN 1077 Class B Szyba- CE EN 174

Specyficzne kody