-450,00 zł

Kask KASK Montecarlo Visor Red Photochromic

1 449,00 zł Zniżka 450,00 zł
1 899,00 zł

Jedyny w swoim rodzaju produkt. Kask, który jest już ikoną, symbolizuje zawrotną prędkość. Jego konstrukcja pozwoli Ci być na stoku jeszcze szybszym, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i komfortu. Idealny dla narciarzy, którzy szukają produktu z najwyższej półki o sportowym charakterze. Wersja z szybą fotochromatyczną.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg

Wersja z szybą fotochromatyczną, taką jak na dodatkowym zdjęciu.

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask KASK Montecarlo Visor Red Photochromic

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
EN 1077 Class B; ASTM F 2040, szyba: CE EN 166; EN 174; ASTM F659-10

Specyficzne kody