-400,00 zł

Kask KASK Chrome White/Silver

1 349,00 zł Zniżka 400,00 zł
1 749,00 zł

Marka KASK zawsze celowała w produkty najwyższej jakości. Priorytetem było i jest stosowanie innowacji technicznych i najnowszych rozwiązań. W najnowszej kolekcji narciarskiej wykorzystano100% wełny Merino w wewnętrznej wyściółce kasków, szczególnie wyróżniając się spośród innych firm z branży. 

Odpowiednią jakość i spełnienie najwyższych standartów bezpieczeństa zapewnia kaskom KASK stuprocentowe wykonanie Made in Italy.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg
KASK
to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask KASK Chrome White/Silver

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
EN 1077 Class B; ASTM F 2040
Szyba
Bez, wersja do gogli

Specyficzne kody