-380,00 zł

Kask KASK Chrome Visor Black

1 519,00 zł Zniżka 380,00 zł
1 899,00 zł

Marka KASK zawsze celowała w produkty najwyższej jakości. Priorytetem było i jest stosowanie innowacji technicznych i najnowszych rozwiązań. W najnowszej kolekcji narciarskiej wykorzystano100% wełny Merino w wewnętrznej wyściółce kasków, szczególnie wyróżniając się spośród innych firm z branży. 


Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg

Model KASK Elite Pro łączy eleganckie i techniczne wykończenie przez zastosowanie powłoki o wyglądzie kompozytu węglowego. Wykonane z ekologicznej skóry wstawki w zausznikach korespondują z wyrafinowanym wykończeniem paska podbródkowego. Wyściółka kasku wykonana z bezzapachowej wełny Merino powstała we współpracy ze światowym liderem w jej produkcji, włoską firmą REDA. Wykonane z naturalnego włosia wyściełanie Merino jest nie tylko niezwykle komfortowe ale także odporne na wilgoć i pranie.

Podwójna przednia szyba jest odporna na zadrapania oraz chroniona przed zaparowaniem. W ciągu kilku sekund zmienia stopień przyciemnienia, który rośnie wraz ze wzrostem natężenia oświetlenia.

Odpowiednią jakość i spełnienie najwyższych standartów bezpieczeństa zapewnia kaskom KASK stuprocentowe wykonanie Made in Italy.

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

SMART VENTING SYSTEM
Zintegrowany z kaskiem system wentylacji zapewnia komfort poprzez właściwy przepływ powietrze dzięki odpowiednio umieszczonym otworom w kasku oraz przewiewną wyściółkę.

MICRO METRICAL BUCKLE
Ergonomiczny kształt kasku dodatkowo uzupełnia regulowana sprzączka, która jest łatwa w obsłudze także w rękawicach narciarskich.
PANORAMIC DOUBLE VISOR
Panoramiczna wyprofilowana szyba zapewnia nie tylko niezwykle szerokie pole widzenia, ale jest także ukłonem w stronę osób noszących okulary korekcyjne. Większość oprawek zmieści się tu bez problemu. Takie rozwiązanie zapewnia świetne widzenie a przy tym daje dodatkową ochronę i podwyższa bezpieczeństwo.
PANORAMIC VISOR OTG
Panoramiczna wyprofilowana szyba zapewnia nie tylko niezwykle szerokie pole widzenia, ale jest także ukłonem w stronę osób noszących okulary korekcyjne. Większość oprawek zmieści się tu bez problemu. Takie rozwiązanie zapewnia świetne widzenie a przy tym daje dodatkową ochronę i podwyższa bezpieczeństwo.
REMOVABLE INNER PADDING
Najlepsze rozwiązanie by zapewnić komfort i higienę. Wyściółka i zauszniki wyjmowane są jednym pociągnięciem. Zalecane ręczne pranie na zimno.
MERINO WOOL
Dzięki szczególnym właściwościom naturalnej wełny Merino, ekskluzywna wyściółka kasków KASK zapewnia niespotykany komfort. W kontakcie ze skórą naturalne włókna zapewniają przyjemne ciepło i komfortową temperaturę a jednocześnie dużą przewiewność i odseparowanie wilgoci.

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask KASK Chrome Visor Black

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
EN 1077 Class B; ASTM F 2040, szyba: CE EN 166; EN 174; ASTM F659-10
Szyba
Dark Mirror (S3)

Specyficzne kody