Kask ALPINA Biom White Matt

219,00 zł

Narciarski kask Alpina Biom wykonany jest przez połączenie górnej warstwy odpornej na uderzenia i wewnętrznej warstwy ochronnej, która je absorbuje. Takie połączenie gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i dużą odporność mechaniczną. Wewnętrzna część kasku jest miękka i łatwo można ją wyjąć i w razie potrzeby wyprać. Mocowanie i łatwa regulacja rozmiaru za pomocą systemu Run.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Technologia HardShell - połączenie technologii górnej warstwy odpornej na wstrząsy i wewnętrznej warstwy ochronnej, która absorbuje wstrząsy i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Dopasowanie i łatwa regulacja za pomocą Run System. Chociaż system ten został opracowany już wiele lat temu to sprawdza się doskonale i w zasadzie do tej pory nie wymyślono nic lepszego. Specjalny regulator zapewnia idealne dopasowanie kasku. Regulacja jest możliwa nawet w rękawiczkach zjazdowych.

System wentylacyjny - zawory powietrzne, które znajdują się w strategicznych miejscach, zapobiegają gromadzeniu się ciepła i zapewnieniają przyjemne chłodzenie.

Odpinana wewnętrzna część - Interior Changable - Każdy, kto jeździ na nartach, poci się zwłaszcza na głowie. Dlatego kaski Alpina mają wyjmowaną wewnętrzną wyściółkę. Łatwo ją wyjmiesz i upierzesz w ciepłej wodzie z mydłem a po wyschnięciu umieścisz z powrotem w kasku.

Dodatkowe informacje o Kask ALPINA Biom White Matt

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
HardShell, Run Sytem, Venting System
Certyfikaty
CE EN 1077

Specyficzne kody

Zobacz także