-160,00 zł

Kalesony damskie X-Bionic Radiactor Woman Pants Long Silver Fuchsia

380,00 zł Zniżka 160,00 zł
540,00 zł

Nowa generacja sportowej bielizny technicznej. Rewolucyjny materiał XITANIT™ zapewnia skórze optymalny mikroklimat, maksymalne wsparcie podczas aktywności fizycznej oraz inteligentną regulację temperatury ciała. Podczas wzmożonego wysiłku fizycznego odprowadza nadmiar ciepła, a podczas spadku aktywności fizycznej, uwalnia ciepło kumulowane w specjalnej strukturze materiału. X-Bionic Radiactor™ EVO zapewnia także maksymalny komfort - nie krępuje swobody ruchów oraz dopasowuje się do sylwetki sportowca.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kilkanaście patentów X-BIONIC sprawia, że nie ma na rynku bardziej funkcjonalnej a za razem superkomfortowej odzieży. Wersja kolorystyczna nawiązuje do włoskich gwiazd sportów zimowych, którzy na co dzień użytkują tą właśnie bieliznę.
 
 • Kompresja: średnia,
 • Izolacja: wysoka.
 • Kolor: Siver Fuchsia
 • Materiał 50% Skin NODOR®, 22% XITANIT®, 14% Polyamide, 10% Mythlan™, 4% Elastane
 • Skład: 72% Polyester 14% Polyamide 10% Polypropylene 4% Elastane
 • Aktywność NARCIARSTWO, inne sporty
 • Technologie: 3D Bionic Sphere System, Innerlap AirConditioning Zone, ISO-CalfPad ™, ISO-Pad Insulation Pads, Air Guides, Air-Conditioning Channel, Expansion Knee, AirConditioning Spot, X-BIONIC Partial Kompression

37 CCR

Optymalna temperatura ciała ludzkiego, przy której uzyskujemy najlepsze wyniki podczas aktywności fizycznej, wynosi 37 stopni C. Bielizna X-Bionic to jedyna bielizna na rynku, która zapewnia wsparcie w utrzymaniu stałej temperatury ciała; chłodzi, kiedy jest nam ciepło i grzeje, gdy temperatura naszego ciała zaczyna się obniżać. Zapewnia izolację przed wychładzaniem, zwłaszcza podczas odpoczynku po wyczerpującym treningu. Dzięki temu pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo energii, którą spożytkowalibyśmy na procesy termoregulacji.

37 CCR

3D Bionic Sphere

System odpowiedzialny za utrzymywanie stałej temperatury ciała oraz oszczędzanie energii. To trójwymiarowa struktura materiału stosowana w niemal każdym produkcie marki. Zlokalizowana w najbardziej strategicznych miejscach dla naszej termoregulacji: na plecach, klatce piersiowej, pod pachami oraz nad kością ogonową. W czasie wysiłku wilgoć transportowana jest na zewnątrz materiału a następnie odparowywana. Warstwa potu, która pozostaje na skórze, w połączeniu z wpadającym przez otwory w strukturze materiału świeżym powietrzem, chłodzi nasze ciało. Podczas odpoczynku z kolei, dzięki uwięzionej warstwie ciepłego powietrza, X-Bionic izoluje ciało przed chłodem utrzymując  jego stałą temperaturę - funkcja chłodzenia znika wraz z potem.

XitanitTM 

to zaawansowany technologicznie materiał, który odbija zewnętrzne promieniowanie cieplne, chroniąc organizm przed przegrzaniem. Szybko transmituje wilgoć zatrzymując przy tym naturalne promieniowanie cieplne organizmu zapewniając komfort termiczny. Jest materiałem bakteriostatycznym, który posiadając jony srebra zapobiega rozwojowi bakterii. Ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu!

3D Bionic Sphere

SkinNodor

Specjalny materiał, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów chroniąc nas jednocześnie przed reakcjami alergicznymi. Wykorzystuje włókna zawierające nieorganiczny składnik antybakteryjny, który na skutek wzrostu temperatury ciała, stopniowo uwalniany jest na zewnątrz w postaci jonów. Jony hamują wzrost mikroorganizmów, co przekłada się bezpośrednio na ograniczenie wydzielania się nieprzyjemnych zapachów oraz zapobieganie ich kumulowania się nawet podczas wieloletniego użytkowania.

SkinNodor

Partial Compression

Produkty X-Bionic przylegają do skóry, uciskając ją w kilkumilimetrowych odstępach, dzięki czemu pot może być swobodnie odprowadzany na zewnątrz. Kompresja przekłada się bezpośrednio na lepsze ukrwienie i większą stabilizację mięśni, szybsze usuwanie z organizmu produktów przemiany materii oraz kwasu mlekowego. Ponadto redukuje ryzyko kontuzji i usprawnia koordynację. W zależności od potrzeb możemy wybierać produkty X-Bionic o zróżnicowanym stopniu kompresji: wysokiej,średniej bądź niskiej.

Partial Compression

Komfort

Każdy komplet X-Bionic tworzony jest w oparciu o obszerną i popartą szeregiem badań i doświadczeń wiedzę z zakresu fizjologii człowieka. Najwyższej jakości materiały, najnowocześniejsze rozwiązania, kilkadziesiąt patentów - to wszystko czyni z odzieży X-Bionic najbardziej komfortową markę na rynku. Najwyższą jakość produktów powstających w instytucie X-Bionic potwierdzają niezależne testy przeprowadzone przez szwajcarski instytut EMPA oraz system certyfikacji Swiss Army.

Komfort

Nagrody

X-Bionic to wielokrotny zwycięzca konkursów na najbardziej innowacyjną markę Świata w kategorii odzież sportowa (ponad 500 nagród i wygranych w testach organizowanych na całym świecie). Zespół projektowy pod wodzą prof. Bodo Lambertza swój spektakularny sukces zawdzięcza idealnemu połączeniu estetyki, innowacyjnych funkcji oraz najwyższej jakości w każdym produkcie.

Nagrody

 

 

 

Dodatkowe informacje o Kalesony damskie X-Bionic Radiactor Woman Pants Long Silver Fuchsia

Przeznaczenie
Damskie
Technologia
Technologie: 3D Bionic Sphere System, Innerlap AirConditioning Zone, ISO-CalfPad ™, ISO-Pad Insulation Pads, Air Guides, Air-Conditioning Channel, Expansion Knee, AirConditioning Spot, X-BIONIC Partial Kompression
Gwarancja
2 lata
Kolor
Silver Fuchsia

Specyficzne kody

Zobacz także

-200,00 zł
-110,00 zł
-90,00 zł

Koszulka męska X-Bionic RADIACTOR 4.0 Gold

 • M
 • L
 • XL
530,00 zł 620,00 zł
-80,00 zł
-50,00 zł
-90,00 zł
-90,00 zł

Kalesony męskie X-Bionic RADIACTOR 4.0 Gold

 • XXL
530,00 zł 620,00 zł
-90,00 zł
-80,00 zł
-80,00 zł
-80,00 zł

Kalesony junior X-Bionic INVENT 4.0 Orange

 • 8/9
 • 10/11
 • 12/13
290,00 zł