-134,00 zł

Gogle Uvex Jakk Sphere Grey-Pink

315,00 zł Zniżka 134,00 zł
449,00 zł

Nowa wersja bardzo popularnych gogli Jakk, teraz wykonana z podwójną, sferyczną szybą. Szeroki kąt widzenia i bardzo komfortowa pianka to podstawowe cechy tych gogli.

Ilość

Nowe gogle JAKK sphere to model, który łączy w sobie sprawdzone technologie marki Uvex, elementy gogli, które zapewniają wysoki komfort użytkowania, nowoczesny kształt oprawki oraz niebanalną kolorystykę. Sprawdzona technologia Supravision chroni szyby przed parowaniem. Natomiast technologia decentred lens zapewnia widoczność bez zniekształceń. Ponadto podwójna, welurowa pianka w oprawkach, membrana klimatyczna a także wentylacja w oprawkach zapewniają wysoki komfort użytkowania. Gogle te sprawią, że użytkownik tego modelu będzie wyróżniał się na stoku narciarskim. Do wyboru trzy, intensywne kolory gogli. Gogle z szybami typu full mirror- lustrzanymi.

Wśród zalet modelu JAKK sphere należy wymienić:

  • Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

  • Zapewniają 100% ochrony przed UVA, UVB, UVC

  • Podwójne, sferyczne szyby

  • Technologia decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się

  • Podwójna, welurowa pianka- jest to dwuwarstwowa, formowana ciśnieniowo pianka, która wyściela wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku. Pianka doskonale dopasowuje się miękkim uciskiem do każdego konturu twarzy

  • Membrana klimatyczna- wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz

  • Antypoślizgowy silikon na gumie gogli

  • Produkt niemiecki

  • Wentylacja w oprawkach, która chroni przed parowaniem, nie podrażniając oczu

 

helmet

KOMPATYBILNE Z KASKIEM

Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę.

 
Supravision
 
SUPRAVISION ®

Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

Protection

100 % UVA, UVB, AND UVC PROTECTION

Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400nm. Wszystkie szyby chronią przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, zgodnie z nazwą marki: uv-ex = ultraviolet excluded/promieniowanie wykluczone.

Decentred

 DECENTERED LENS TECHNOLOGY 

Widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się. Wytwarzane metodą wtryskową, soczewki klasy 1, zgodne z normą EN 174, zapewniają 100% poprawność optyczną.

 

Welurowa pianka

WELUROWA PIANKA

Welurowa, wielowarstwowa pianka zapewnia miękkość i komfort noszenia.

Dodatkowe informacje o Gogle Uvex Jakk Sphere Grey-Pink

Przeznaczenie
Unisex
Technologie
Supravision ®, UV Protection, Decentered Lens
Gwarancja
2 lata
Szyba
Mirror Pink - Clear (S2)