-120,00 zł

Gogle Uvex Downhill 2000 S LM White - Silver Mirror S30 2020

279,00 zł Zniżka 120,00 zł
399,00 zł
Teraz dostępne także w pomniejszonej wersji, dla tych narciarzy, którzy nie chcą przegapić okazji żeby dobrze wyglądać. Obszerne ponadwymiarowe gogle Downhill 2000 FM wyglądają conajmniej fantastycznie. Bezramkowa konstrukcja świetnie chroni przed zanieczyszczeniem i jakiekolwiek rozbryzgi śniegu gładko zsuwają się z szyby nie zakłócając niezwykle szerokiego pola widzenia.
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Model o wyjątkowo szerokim polu widzenia w pomniejszonej wersji przeznaczone dla osób o średniej wielkości twarzy. Podwójne, sferyczne szyby pokryte powłoką  Litemirror zapewniają doskonałą ochronę oczu oraz doskonały obraz. Gogle są kompatybilne z kaskami marki Uvex. Model wyprodukowany w Niemczech. Sprawdzą się zarówno podczas jazdy na nartach jak i snowboardzie. Model ten należy do topowych modeli gogli, ciesząc się bardzo dobrą sprzedażą od kilku sezonów. Wysoki komfort użytkowania zapewnia pojedyncza, welurowa pianka oraz membrana klimatyczna. Technologia Decentred Lens zapewnia widoczność bez zniekształceń.

 

Główne zalety gogli Downhill 2000 LM:

 • Podwójna sferyczna szyba.

 • Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

 • Powłoka Litemirror chroni przed nadmiernym oświetleniem i promieniowaniem podczerwonym.
   
 • Filtr UV zapewnia 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC
   
 •  Model wyposażony w welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.
   
 • Dzięki nowoczesnemu kształtowi idealnie pasują do wszystkich kasków marki UVEX, minimalizując i wypełniając przestrzenie między goglami i kaskiem.
   
 •  Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się gogli w trakcie używania z kaskiem.
   
 •  Model wyprodukowany w Niemczech
   
 • Podwójne, sferyczne szyby
 

LITEMIRROR

Zaawansowana technologia lustrzanych szyb to moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka.
DECENTERED LENS TECHNOLOGY

Widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się. Wytwarzane metodą wtryskową, soczewki klasy 1, zgodne z normą EN 174, zapewniają 100% poprawność optyczną.

 

helmet

KOMPATYBILNE Z KASKIEM

Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę.

 
Supravision
 
SUPRAVISION ®

Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

Protection

100 % UVA, UVB, AND UVC PROTECTION

Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400nm. Wszystkie szyby chronią przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, zgodnie z nazwą marki: uv-ex = ultraviolet excluded/promieniowanie wykluczone.

Welurowa pianka

WELUROWA PIANKA

Welurowa, wielowarstwowa pianka zapewnia miękkość i komfort noszenia.

Dodatkowe informacje o Gogle Uvex Downhill 2000 S LM White - Silver Mirror S30 2020

Przeznaczenie
Unisex
Technologie
Supravision ®, UV Protection, Decentered Lens, Spherical Double Lens
Gwarancja
2 lata
Szyba
Litemirror Silver Clear (S2)