-301,00 zł

Gogle narciarskie MARKER 3D+ MAP Black Yellow Plasma Mirror S2/S1

699,00 zł Zniżka 301,00 zł
1 000,00 zł

Gogle Marker 3D+ MAP to panoramiczne gogle z dużą, czarną, lustrzaną szybą- black light HD. Są praktycznie bezramkowe. Posiadają innowacyjny sytem montażu i wymiany szkieł. Mają podwójną szybę, która zapobiega parowaniu. Soczewka jest dopasowana do krzywizny soczewki oka, na powierzchni znajduje się specjalna powłoka, aby zapewnić krystalicznie czysty obraz oraz odpowiedni kontrast w każdych warunkach atmosferycznych.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Gogle Marker 3D+ MAP to panoramiczne gogle z dużą, czarną, lustrzaną szybą- black light HD. Są praktycznie bezramkowe. Posiadają innowacyjny sytem montażu i wymiany szkieł. Mają podwójną szybę, która zapobiega parowaniu. Soczewka jest dopasowana do krzywizny soczewki oka, na powierzchni znajduje się specjalna powłoka, aby zapewnić krystalicznie czysty obraz oraz odpowiedni kontrast w każdych warunkach atmosferycznych.

W zestawie jest drugi zestaw szyb. Obie szyby mają właściwości fotochromatyczne, czyli przyciemniają się, gdy świeci słońce i rozjaśniają się, gdy niebo jest  bardziej zachmurzone.

Ten model może być szczególnie rekomendowany dla wymagających freerider’ów. Gogle Marker 3D+ MAP nie mają tradycyjnej oprawki, więc puch zsuwa się z szyby, niepozostając na ramkach i nieograniczając widoczności. Dzięki temu możesz skupić się na freeride’owych doznaniach, zapominając o ograniczeniach sprzętowych.

Produkty firmy Marker słyną z najwyższej jakości i trwałości. Każdy detal jest dopracowany, żeby zapewnić komfort oraz wygodę użytkowania, nawet w ekstremalnych warunkach. To produkt klasy premium, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Kolor:

 • bezramkowe, duże szyby: podstawowa black lite HD – VLT 12%, S3+ dodatkowa CLARITY VLT 68%, S1
 • gumka gogli jest czarna.

Rozmiar:

 • bardzo duży- gogle osłaniają kości policzkowe

W zestawie znajdziesz:

 • Gogle Marker 3D+ MAP,
 • Woreczek na gogle z micro fibry, który stanowi też dobre narzędzie do czyszczenia soczewek,
 • wentylowane neoprenowe pudełko,
 • dodatkowa wymienna rama z szybą CLARITY VLT 68%, S1, do stosowania w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Technologie:

System wymiany szkieł CONVERTIBLE LENS TECHNOLOGY
 • Marker opatentował innowacyjny sytem montażu i wymiany szkieł, który pozwala na ich błyskawiczną wymianę na stoku, w każdych warunkach, bez ściągania rękawiczek. Trzyczęściowy mechanizm zamknięcia z dodatkową zapinką magnetyczną jest bardzo prosty w użyciu, nawet kiedy masz założone rękawiczki. Szkła utrzymywane są na specjalnych haczykach, które dodatkowo są utrzymywane przez zapinkę magnetyczną. Rozwiązanie gwarantuje, że będą trzymać się stabilnie w miejscu, a ich wymiana jest błyskawiczna. Do modeli gogli Marker 3D+MAP dołączone są soczewki Clarity, używane przy słabym oświetleniu.

Soczewki MARKER DUAL BIONOMIC
 • Soczewki są dopasowane do krzywizny ludzkiego oka, żeby obiekty, które widzisz przez gogle wyglądały jak w rzeczywistości. Progresywne soczewki nie zniekształcają promieni świetlnych docierających do oka, zapewniając w 100% poprawny odbiór obrazu i nie obciążając oka. Soczewki posiadają klasę jakości 1; ANSI Z87.1. Technologia Bionomic Curve Lens gwarantuje precyzyjną widoczność bez zniekształceń obrazu. Zastosowane rozwiązanie zapewnia realny obraz oraz sprawia, że oko nie męczy się. Będziesz cieszyć się idealnym kontrastem widzenia w każdych warunkach pogodowych. Zyskasz komfort oraz kontrast w każdych warunkach śniegowych, przy mglistej pogodzie i załamującym się świetle. Ta technologia zapewnia przyjemność oraz bezpieczeństwo jazdy.
 • Soczewki posiadają powłokę NMT OPTICS, która działa jak błona migawkowa, chroniąca oczy wielu zwierząt. Powłoka jest niezwykle odporną na zarysowania a jednocześnie zapewnia perfekcyjną widoczność. Zapobiega utrzymywaniu się wody, czy kurzu na powierzchni, przez co wilgoć jest natychmiastowo usuwana. Odciski palców, pot i brud nie przylegają do soczewki, więc czyszczenie szkieł jest łatwe. Dzięki temu obraz jest krystalicznie czysty przez długie lata użytkowania.

Anti-Fog
 • Podwójna szybka tworzy termiczną barierę dla wilgoci. Wewnętrzna soczewka funkcjonuje jako bloker termiczny, który tworzy barierę powietrza między soczewką zewnętrzna oraz wewnętrzną. Wewnętrzna szyba pozostaje sucha i utrzymywana jest w odpowiedniej temperaturze. Specjalny materiał oraz obróbka powierzchni wewnętrznej szybki pozwala absorbować wilgoć, przez co nie doprowadza do parowania gogli. Powłoki przeciwmgielna i antyrefleksyjna są ‘osadzone’ w soczewce, żeby nie ścierały się z czasem.
Komfort użytkowania
 • Gogle posiadają trójwarstwową piankę, o różnych gęstościach, która jest formowana kompresyjnie. Pianka idealnie dopasowuje się do twarzy oraz zapewnia maksymalny komfort podczas długich godzin użytkowania, w zmieniających się warunkach. Pianka jest zarówno delikatna, jak i wytrzymała, odporna na zniekształcenia oraz odprowadza pot.

 • System wentylacji MarkAIR VENT- system wentylacji jest kompatybilny z wentylacją kasków Marker, aby zapobiec nadmiernemu poceniu się oraz parowaniu gogli.
 • Paski gogli posiadają wewnętrz silikonowe antypoślizgowe prążki, żeby zapewnić mocne trzymanie się na kasku lub czapce.
 • Gwarantują 100% ochrony przed promieniami ultrafioletowymi UV UVA-UVB-UVC (długość fali do 400nm).

Specyfikacja:

 • Szybka – cylindryczna podwójna szybka, zapewniająca 100% ochronę UVA-UVB-UVC
 • Rozmiar gogli- duży (Large Fit)

Dodatkowe informacje o Gogle narciarskie MARKER 3D+ MAP Black Yellow Plasma Mirror S2/S1

Przeznaczenie
Unisex
Technologie
MAP / NMT Optics / Anti-fog / Bionomic Curve Lens /
Gwarancja
2 lata
Szyba
S2 Yellow Plasma Mirror / S1 Clarity Mirror