-749,00 zł

Buty narciarskie TECNICA MACH1 95 W MV HEAT 2020

1 750,00 zł Zniżka 749,00 zł
2 499,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1750.00 zł

Tecnica Mach1 95 W MV HEAT to damski sportowy but narciarski o umiarkowanym flexie wynoszącym 95.
Przeznaczony dla dynamicznie jeżdżących narciarek chcących zachować wysoki poziom komfortu.
Zarówno but zewnętrzny jak i wewnętrzny powstały z zastosowaniem sprawdzonego systemu C.A.S. - "Custom Adaptive Shape" firmy Tecnica, który zapewnia świetne dopasowanie "prosto z pudełka" jak i szeroki zakres indywidualnego dostosowania.
Zintegrowany system ogrzewania Therm-ic zapewnia utrzymanie ciepła stóp w każdych warunkach.
Zastosowany w klamrach system Lift-Lock jest dodatkowym ułatwieniem, z dużymi, lekko odstającymi dźwigniami klamer, które mogą być obsługiwane w rękawiczkach i klamrami odchylającymi się po otwarciu pod kątem 45 °, co znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

TECNICA MACH1 WOMEN
Zaprojektowane przez kobiety w ramach Women to Women Project. Mach1 95 W MV HEAT łączą w sobie doskonałe dopasowanie do potrzeb użytkownika "prosto z pudełka", z bardzo szerokim zakresem indywidualnego dopasowania. Jeżeli jest to konieczne, dzięki sprawdzonej technologii C.A.S. - możliwe jest spersonalizowanie kształtu wkładki, skorupy buta i jako nowość, w technologii C.A.S. Thermoforming Cuff Adapt System - także mankietu wkładki i jej górnej części poprzez zmianę kształtu i objętości zapewniając maksymalnyu komfort w okolicach łydki. Dzięki połączeniu właściwości wełny Merino i materiału Celliant (mikrokryształy, które odbijają ciepło) buty Mach1 95 W MV HEAT zapewniają także znacznie podwyższony komfort cieplny. Odpowiednia konstrukcja oraz geometria tworzą naturalną postawę oraz idealny balans, dzięki czemu optymalizują transfer energii a siła jest efektywnie przenoszona. Pokonanie dowolnego stoku odbywa się płynnie i z finezją.

Właściwości:

- Dopasowanie C.A.S. : Wkładka, But zewnętrzny, kołnierz wkładki

- But zewnętrzny: Poliether (plus quick instep)

- Mankiet: Poliolefine C.A.S. CUFF ADAPT

- Podeszwa: ISO 5355 bi-material

- Wkładka: C.A.S., Woman ULTRAFIT PRO, zintegrowany system ogrzewania Therm-ic

- Klamry: 4 mikro ALU, LIFT LOCK

- Dopasowanie kołnierza: C.A.S. Cuff Adapt

- Żep: 35 mm

- Canting: podwójny Oversize

Flex: 95

Szerokość 100 mm

Objętość: średnia

BUT ZEWNĘTRZNY C.A.S.
Skorupa C.A.S.
 posiada anatomiczny kształt naśladujący kształt stopy, zapewniający dobre dopasowanie i komfort prosto z pudełka. Zastosowany materiał umożliwia precyzyjne indywidualne dopasowanie poprzez zmianę kształtu po jego odpowiednim rozgrzaniu. Wgłębiania zmniejszają naprężenia materiału podczas formowania i ułatwiają jego nagrzewanie, dzięki czemu cały proces jest szybszy i mniej kłopotliwy. Nadany kształt jest utrzymywany długo i trwale.CECHY:

 • Anatomiczny i precyzyjny kształt

 • Łatwe i szybsze termoformowanie

 • Łatwe dopasowywanie

DOSTOSOWANIE SKORUPY:

 • ODKSZTAŁCANIE - Tworzywo skorupy po odpowiednim rozgrzaniu może być formowane przez rozciąganie  w miejscach nadmiernego ucisku.

 • FREZOWANIE - W odpowiednich miejscach materiał skorupy może być także frezowany w celu zwiększenia objętości.

BUT WEWNĘTRZNY C.A.S.

System C.A.S. zrewolucjonizował metody dopasowania butów narciarskich. Anatomicznie ukształtowane wkładki i but zewnętrzny zapewniają bardzo dobre dopasowanie "prosto z pudełka" - precyzyjne trzymanie a jednocześnie optymalny komfort. Wewnętrzna część botka dopasowywana jest precyzyjnie do kształtu stopy, natomiast zewnętrzna dopasowuje się do wewnętrznej strony skorupy. "Mikrocele" materiału mają różną gęstość, dzięki czemu jest wytrzymały a równocześnie łatwy w kształtowaniu. Buty wewnętrzne C.A.S. są także odporne na zbicie, dzięki czemu dłużej zapewniają właściwe dopasowanie.

W damskich butach zastosowany w botku C.A.S. termoformowalny materiał jest nieco miększy odpowiednio do kobiecych potrzeb, pozwalając zapewnić nieco większy komfort, jednak bez utraty precyzji.Możliwości dopasowania:

 • TERMOFORMOWANIE: Możliwość kształtowania termicznego po odpowiednim rozgrzaniu.

 • WYGNIATANIE (Zwiększanie objętości botka): Materiał Mikroceli może być wygniatany po rozgrzaniu co zwiększa jego gęstość i zmniejsza objętość.

 • FREZOWANIE: Materiał Mikrocell boże być mechanicznie zeszlifowany, aż do 2 mm grubości w celu uzyskania dodatkowej objętości w miejscach nadmiernego ucisku.

 • FIT KIT (Zmniejszanie objętości): Dzięki zestawowi specjalnych formatek C.A.S. można uzyskać ciaśniejsze dopasowanie poprzez naklejenie ich w odpowiednich miejscach botka.

CAS WOMEN LINER

THERM-IC
Najlepsze narciarskie wrażenia dzięki ciepłu przez cały dzień!
Korzyści:
Idealne rozwiązanie dla ciepłych i bardziej suchych stóp przez cały dzień na stoku. Zintegrowany z butem wewnętrznym system ogrzewania posiada trzy nastawy intensywności, łatwo dostępne przyciski regulacji i ładowarkę.

C.A.S. BOTBOARD
Perforowana wkładka podeszwy buta C.A.S. Bootboard, podobnie jak skorupa buta i but wewnętrzny pozwala na dodatkową personalizację poprzez frezowanie.

 • 1,5 mm perforacje pomagają precyzyjnie zorientować miejsce frezowania 

tecnica cas bootboard
women natural stance

WOMEN NATURAL STANCE
Przeprowadzone przez firmę Tecnica badania pozwoliły określić optymalną kobiecą postawę, pozwalającą uzyskać najlepszy balans i wydajność.

W wyniku badań wprowadzono do butów następujące poprawki:

 • W.S.D. Cuff Forward Lean - opracowane specjalnie dla kobiet pochylenie cholewki buta

 • 3 mm wyższe wzmocnienie grzbietu cholewki

Efektem wszystkich zmian konstrukcyjnych jest:

 • Naturalna, zbalansowana postawa

 • Mniejsze zmęczenie

 • Zwiększona wydajność

GRIP WALK COMPATIBLE
Opcjonalne podeszwy Grip Walk umożliwiają komfortowe poruszanie się także poza stokiem.

Tecnica Mach1 Gripwalk
Tecnica Lift Lock

TECNICA LIFT LOCK
Specjalny mechanizm klamer utrzymuje je podniesione po odpięciu dzięki czemu wyeliminowano uciążliwe haczenie o zębatki utrudniające zakładanie i zdejmowanie.

QUICK INSTEP
Wstawki z miękkiego tworzywa w okolicach podbicia, pozwalają na większe i łatwiejsze rozwarcie flap skorupy a dzięki temu znacznie łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie butów.

CAS CUFF AUTO ADAPT

C.A.S. CUFF ADAPT

Termoformowalny mankiet botka i buta pozwalają na szerokie dostosowanie górnej części cholewki do różnych kształtów kobiecych łydek.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie TECNICA MACH1 95 W MV HEAT 2020

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
95
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
4 aluminiowe z mikroregulacją
Taśma ściągająca
35 mm

Specyficzne kody