-349,00 zł

Buty narciarskie TECNICA MACH1 85 W MV EU Black 2019

850,00 zł Zniżka 349,00 zł
1 199,00 zł

Przeznaczony dla lżejszych narciarek średniej szerokości sportowy but narciarski o flexie 85. Tecnica Mach1 85 MV stworzony został w technologii C.A.S. (Custom Adaptive Shape)  zapewnia świetne dopasowanie "prosto z pudełka" oraz posiada wiele opcji indywidualnego dopasowania, w tym zarówno personalizację skorupy, oraz termoformowalny botekKlamry Lift Lock to kolejne udogodnienie, które dzięki utrzymaniu zaczepów po otwarciu odchylonych pod kątem 45°, eliminuje uciążliwe haczenie klamer i sprawia, że zarówno zdejmowanie i zakładanie butów jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

TECNICA MACH1 WOMEN
Zaprojektowane przez kobiety w ramach Women to Women Project. Mach1 85 W MV łączą w sobie doskonałe dopasowanie do potrzeb użytkownika "prosto z pudełka", z bardzo szerokim zakresem indywidualnego dopasowania. Jeżeli jest to konieczne, dzięki sprawdzonej technologii C.A.S. - możliwe jest spersonalizowanie kształtu wkładki i skorupy buta, a także dzięki opcjonalnemu pakietowi objętości mankietu wkładki, zapewniając maksymalny komfort w okolicach łydki. Odpowiednia konstrukcja oraz geometria tworzą naturalną postawę oraz idealny balans, dzięki czemu optymalizują transfer energii a siła jest efektywnie przenoszona. Pokonanie dowolnego stoku odbywa się płynnie i z finezją.

Właściwości:

- Dopasowanie C.A.S. : Wkładka, But zewnętrzny, kołnierz wkładki

- But zewnętrzny: Poliester (quick instep)

- Cholewka: Poliolefine

- Podeszwa: ISO 5355

- Wkładka: C.A.S., Woman ULTRAFIT

- Klamry: 4 mikro ALU, LIFT LOCK

- Dopasowanie kołnierza: Thermoforming, C.A.S. Volume Reducer

- Rzep: 35 mm

- Canting: podwójny

Flex: 85

Szerokość 100 mm

Objętość: średnia

BUT ZEWNĘTRZNY C.A.S.
Skorupa C.A.S.
 posiada anatomiczny kształt naśladujący kształt stopy, zapewniający dobre dopasowanie i komfort prosto z pudełka. Zastosowany materiał umożliwia precyzyjne indywidualne dopasowanie poprzez zmianę kształtu po jego odpowiednim rozgrzaniu. Wgłębiania zmniejszają naprężenia materiału podczas formowania i ułatwiają jego nagrzewanie, dzięki czemu cały proces jest szybszy i mniej kłopotliwy. Nadany kształt jest utrzymywany długo i trwale.CECHY:

 • Anatomiczny i precyzyjny kształt

 • Łatwe i szybsze termoformowanie

 • Łatwe dopasowywanie

DOSTOSOWANIE SKORUPY:

 • ODKSZTAŁCANIE - Tworzywo skorupy po odpowiednim rozgrzaniu może być formowane przez rozciąganie  w miejscach nadmiernego ucisku.

 • FREZOWANIE - W odpowiednich miejscach materiał skorupy może być także frezowany w celu zwiększenia objętości.

TERMOFORMOWALNY BUT WEWNĘTRZNY C.A.S.

W damskich butach zastosowany w botku termoformowalny materiał jest nieco miększy odpowiednio do kobiecych potrzeb, pozwalając zapewnić nieco większy komfort, jednak bez utraty precyzji.Możliwości dopasowania:

 • TERMOFORMOWANIE: Możliwość kształtowania termicznego po odpowiednim rozgrzaniu.

 • TERMOFORMOWALNY KOŁNIERZ: Pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na łudkę jeżeli jest taka potrzeba. Pozwala to zachować komfort, a co ważne także prawidłową pozycję.

 • FIT KIT (Zmniejszanie objętości): Dzięki zestawowi specjalnych formatek C.A.S. można uzyskać ciaśniejsze dopasowanie poprzez naklejenie ich w odpowiednich miejscach botka.

CAS WOMEN LINER
women natural stance

WOMEN NATURAL STANCE
Przeprowadzone przez firmę Tecnica badania pozwoliły określić optymalną kobiecą postawę, pozwalającą uzyskać najlepszy balans i wydajność.

W wyniku badań wprowadzono do butów następujące poprawki:

 • W.S.D. Cuff Forward Lean - opracowane specjalnie dla kobiet pochylenie cholewki buta

 • 3 mm wyższe wzmocnienie grzbietu cholewki

Efektem wszystkich zmian konstrukcyjnych jest:

 • Naturalna, zbalansowana postawa

 • Mniejsze zmęczenie

 • Zwiększona wydajność

C.A.S. BOTBOARD
Perforowana wkładka podeszwy buta C.A.S. Bootboard, podobnie jak skorupa buta i but wewnętrzny pozwala na dodatkową personalizację poprzez frezowanie.

 • 1,5 mm perforacje pomagają precyzyjnie zorientować miejsce frezowania 

tecnica cas bootboard
cas cuff volume reducer

C.A.S. CUFF VOLUME REDUCER

W celu zmniejszenia objętości cholewki i indywidualnego dopasowania dla Pań o mniej rozbudowanej łydce lub dłuższej i szczuplejszej nodze, wstępnie przycięte formatki materiału C.A.S. mogą zostać przyklejone do wewnętrznej strony cholewki C.A.S. Cuff Adapt.

W dostępnym osobno zestawie znajdują się:

 • Specjalny klej

 • Materiał C.A.S. o podwójnej gęstości.

GRIP WALK COMPATIBLE
Opcjonalne podeszwy Grip Walk umożliwiają komfortowe poruszanie się także poza stokiem.

Tecnica Mach1 Gripwalk
Tecnica Lift Lock

TECNICA LIFT LOCK
Specjalny mechanizm klamer utrzymuje je podniesione po odpięciu dzięki czemu wyeliminowano uciążliwe haczenie o zębatki utrudniające zakładanie i zdejmowanie.

QUICK INSTEP
Wstawki z miękkiego tworzywa w okolicach podbicia, pozwalają na większe i łatwiejsze rozwarcie flap skorupy a dzięki temu znacznie łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie butów.

CAS CUFF AUTO ADAPT

C.A.S. CUFF ADAPT

Termoformowalny mankiet botka i buta pozwalają na szerokie dostosowanie górnej części cholewki do różnych kształtów kobiecych łydek.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie TECNICA MACH1 85 W MV EU Black 2019

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
85
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
4 aluminiowe z mikroregulacją i Lift Lock
Taśma ściągająca
35 mm

Specyficzne kody