-480,00 zł

Buty narciarskie TECNICA MACH1 130 LV Ultra Orange 2021

1 919,00 zł Zniżka 480,00 zł
2 399,00 zł

Linia butów Tecnica Mach1 to buty narciarskie dla wymagających narciarzy chcących poprawić swoje osiągi, którzy docenią połączenie bezpośredniego transferu siły, precyzyjnego trzymania i komfortu. Mach1 LV to wersja o średniej objętości i szerokość buta 98mm, idealna dla osób o średniej stopie. Botek i skorupa zapewniają bardzo dobrą kontrolę i komfort prosto z pudełka oraz wiele opcji personalizacji dla maksymalnie precyzyjnego indywidualnego dopasowania. Buty LV mają aż 7% mniejszą objętość od modelu o szerokości 100mm i oznaczaniu MV.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Właściwości:
Dopasowanie skorupy buta: C.A.S.
Dopasowanie botka: C.A.S.
Podeszwa: ISO 5355 dwukomponentowa
Materiał skorupy: Poliether (quick instep)
Materiał cholewki: Poliester z Carbonowym wzmocnieniem grzbietu
But wewnętrzny: ULTRAFIT Pro Race Full C.A.S.
Wkładka podeszwy: C.A.S. Footbed

Klamry: 4 przykręcane aluminiowe klamry z mikroregulacją i Lift Lock
Spoiler: przyczepiany na rzep
Powerstrap: mocny 45 mm Full Contact
Canting: dwustronny, skręcany
Flex: 130
Szerokość 100 mm
Objętość: średnia

tecnica grilamid shel

BUT ZEWNĘTRZNY C.A.S.
Skorupa C.A.S.
 posiada anatomiczny kształt naśladujący kształt stopy, zapewniający dobre dopasowanie i komfort prosto z pudełka. Zastosowany materiał umożliwia precyzyjne indywidualne dopasowanie poprzez zmianę kształtu po jego odpowiednim rozgrzaniu. Wgłębiania zmniejszają naprężenia materiału podczas formowania i ułatwiają jego nagrzewanie, dzięki czemu cały proces jest szybszy i mniej kłopotliwy. Nadany kształt jest utrzymywany długo i trwale.

CECHY:

 • Anatomiczny i precyzyjny kształt
 • Łatwe i szybsze termoformowanie
 • Łatwe dopasowywanie

DOSTOSOWANIE SKORUPY:

 • ODKSZTAŁCANIE - Tworzywo skorupy po odpowiednim rozgrzaniu może być formowane przez rozciąganie  w miejscach nadmiernego ucisku.
 • FREZOWANIE - W odpowiednich miejscach materiał skorupy może być także frezowany w celu zwiększenia objętości.

BUT WEWNĘTRZNY C.A.S.
System C.A.S. zrewolucjonizował metody dopasowania butów narciarskich. Anatomicznie ukształtowane wkładki i but zewnętrzny zapewniają bardzo dobre dopasowanie "prosto z pudełka" - precyzyjne trzymanie a jednocześnie optymalny komfort. Wewnętrzna część botka dopasowywana jest precyzyjnie do kształtu stopy, natomiast zewnętrzna dopasowuje się do wewnętrznej strony skorupy. "Mikrocele" materiału mają różną gęstość, dzięki czemu jest wytrzymały a równocześnie łatwy w kształtowaniu. Buty wewnętrzne C.A.S. są także odporne na zbicie, dzięki czemu dłużej zapewniają właściwe dopasowanie.

Możliwości dopasowania:

 • TERMOFORMOWANIE: Możliwość kształtowania termicznego po odpowiednim rozgrzaniu.
 • WYGNIATANIE (Zwiększanie objętości botka): Materiał Mikroceli może być wygniatany po rozgrzaniu co zwiększa jego gęstość i zmniejsza objętość.
 • FREZOWANIE: Materiał Mikrocell boże być mechanicznie zeszlifowany, aż do 2 mm grubości w celu uzyskania dodatkowej objętości w miejscach nadmiernego ucisku.
 • FIT KIT (Zmniejszanie objętości): Dzięki zestawowi specjalnych formatek C.A.S. można uzyskać ciaśniejsze dopasowanie poprzez naklejenie ich w odpowiednich miejscach botka.

tecnica cas liner

Tecnica Volume Story

TRZY RÓŻNE OBJĘTOŚCI
Najwyższy poziom osiągów i najlepsze dopasowanie "prosto z pudełka". Starannie opracowany anatomiczny kształt butów Mach1 pasujący do naturalnej budowy stopy, zapewnia świetny komfort i najwyższe parametry. Aby znaleźć odpowiedni but dla każdego rodzaju stopy, model Tecnica Mach1 oferowany jest w trzech różnych objętościach:
LOW VOLUME (LV) - w szerokości 98 mm
MID VOLUME (MV) - w szerokości 100 mm
HIGH VOLUME (HV) - w szerokości 103 mm

ANATOMICZNIE UFORMOWANY BOTEK
But wewnętrzny posiada mocno uformowany kształt odpowiadający budowie anatomicznej stopy, gwarantujący dobre trzymanie i odpowiedni komfort. Wewnętrzna część precyzyjnie dopasowuje się do kształtu stopy podczas gdy zewnętrzna szczelnie wypełnia skorupę buta.

SKORUPA BUTA DOPASOWANA DO ANATOMII I BUTA WEWNĘTRZNEGO
Zewnętrzna twarda część buta posiada kształt wynikający z anatomii stopy oraz konstrukcji buta wewnętrznego. Uzyskane w ten sposób harmonijne połączenie poszczególnych komponentów buta zapewnia precyzyjne, komfortowe i bardzo stabilne dopasowanie.

C.A.S. BOTBOARD
Perforowana wkładka podeszwy buta C.A.S. Bootboard, podobnie jak skorupa buta i but wewnętrzny pozwala na dodatkową personalizację poprzez frezowanie.

 • 1,5 mm perforacje pomagają precyzyjnie zorientować miejsce frezowania 
tecnica cas bootboard

full contact power strap

FULL CONTACT POWER STRAP
Dodatkowa piankowa wstawka w przedniej części rzepu zapewnia bezpośredni kontakt z językiem botka podczas gdy reszta rzepu styka się bezpośrednio ze skorupą buta. Dzięki temu cholewka jest bezpiecznie zaciśnieta wokół goleni a siła przenoszona jest bardziej bezpośrednio na nartę i na większej powierzchni.

GRIP WALK COMPATIBLE
Opcjonalne podeszwy Grip Walk umożliwiają komfortowe poruszanie się także poza stokiem.

Tecnica Mach1 Gripwalk
Tecnica Lift Lock TECNICA LIFT LOCK
Specjalny mechanizm klamer utrzymuje je podniesione po odpięciu dzięki czemu wyeliminowano uciążliwe haczenie o zębatki utrudniające zakładanie i zdejmowanie.

QUICK INSTEP
Wstawki z miękkiego tworzywa w okolicach podbicia, pozwalają na większe i łatwiejsze rozwarcie flap skorupy a dzięki temu znacznie łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie butów.

Tecnica Quick Instep

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie TECNICA MACH1 130 LV Ultra Orange 2021

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 przykręcane aluminiowe z mikroregulacją i Lift Lock
Taśma ściągająca
45 mm Full Contact

Specyficzne kody

Zobacz także

-650,00 zł

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 130 S Black/Red 2020

 • 26,5cm
1 499,00 zł 2 149,00 zł