-20%

Buty narciarskie SALOMON S/PRO Alpha 120 Black/Race Blue 2023

1 880,00 zł Zniżka 20%
2 350,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1880.00 zł

Model S/PRO ALPHA 120 marki Salomon stworzono z myślą o doskonałych osiągach i dopasowaniu bez względu na kształt stóp. Buty te oferują solidną stabilizację piętki bez dodatkowego niepotrzebnego nacisku na podbicie. Możliwość swobodnej regulacji, całkowicie demontowalny język i elastyczny pasek Energizer sprawiają, że te buty o szerokości 98 mm oferują większą progresywność przy każdym skręcie.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Salomon Banner

INFORMACJE OGÓLNE

Model S/PRO ALPHA 120 marki Salomon stworzono z myślą o doskonałych osiągach i dopasowaniu bez względu na kształt stóp. Buty te oferują solidną stabilizację piętki bez dodatkowego niepotrzebnego nacisku na podbicie. Możliwość swobodnej regulacji, całkowicie demontowalny język i elastyczny pasek Energizer sprawiają, że te buty o szerokości 98 mm oferują większą progresywność przy każdym skręcie.

KORZYŚCI

Idealne podbicie

Cieńsze tworzywo sztuczne i strategicznie rozmieszczona druga klamra dolnej części skorupy wywierają mniejszy nacisk na stopę i ułatwiają wpinanie i wypinanie butów.

Doskonałe trzymanie stopy

Nowa skorupa 3D Instep i umieszczenie drugiej klamry w przedniej części stopy pod kątem 45° zapewniają lepszą stabilizację piętki i bardziej jednorodne trzymanie niezależnie od wysokości podbicia.

Indywidualne dopasowanie

Demontowalny, dwuczęściowy i w pełni regulowany język oraz but wewnętrzny CustomFit 4D wykonany z formowanego termicznie materiału Talyn® ułatwiają przystosowanie podbicia i dopasowanie do unikatowego kształtu stopy.

FUNKCJE

Poliuretan

Materiał o stałej gęstości, który wspaniale otula, zapewnia niezawodną progresywność i dobre przenoszenie energii.

Custom Shell HD

Proces Custom Shell HD umożliwia szybkie dopasowanie dolnej części skorupy butów do indywidualnych potrzeb w czasie 10 minut. Cienka konstrukcja ścianek i nowe materiały pozwalają na zbliżenie stopy do skorupy.

Skorupa Custom Shell HD

Proces Custom Shell HD umożliwia szybkie dopasowanie dolnej części skorupy butów do indywidualnych potrzeb w czasie 10 minut. Cienka konstrukcja ścianek i nowe materiały pozwalają na zbliżenie stopy do skorupy.

My CustomFit 4D Race

Wstępnie formowany but wewnętrzny Race oferuje lepsze trzymanie stopy i precyzyjne dopasowanie. Bardziej komfortowe materiały piankowe i tkanina Talyn® w części zewnętrznej ułatwiają przystosowanie. Elastyczna przestrzeń na palce oferuje większą swobodę przedniej części stopy.

Pełna obsługa

Klamry, płyta zębata, pasek i powiększona oś są przykręcane. Dzięki temu buty można łatwo rozmontować w celu uzyskania dostępu do wszystkich części potrzebnych specjalistom od dopasowania.

4 przykręcane klamry z aluminium 3D

Wybierz jedną z trzech pozycji klamry na podbiciu, aby uzyskać optymalny komfort podczas wpinania, możliwość pełnego dopasowania i przystosowania trzymania stopy.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Profil butów do narciarstwa alpejskiego

98/104

Masa

1832 w g

Elastyczność

120

DOPASOWANIE GRATIS
Wszystkie buty wykonane w technologi 360 Custom Shell, zakupione w naszym sklepie stacjonarnym dopasujemy do Twojej stopy zupełnie za darmo!

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie SALOMON S/PRO Alpha 120 Black/Race Blue 2023

Przeznaczenie
Męskie/unisex
Twardość
120
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98 / 104mm
Klamry
4 Micro Alu 3D
Taśma ściągająca
SENSE 45mm

Specyficzne kody