ATOMIC

Dostępność: W magazynie

Buty narciarskie ATOMIC Redster Club Sport 130 Red/Blk 2019

Więcej widoków

-30%

Normalna cena: 2 099,00 zł

Special Price 1 469,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 2 099,00 zł

Special Price 1 469,00 zł

Krótki opis

Całkowicie nowa linia butów narciarskich od Atomic-a. Sztywna i mocna konstrukcja buta przeniesiona z butów zawodniczych, o większej szerokości. Dzięki temu łatwiej jest dobrać buta i dopasować do stopy amatora.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC Redster Club Sport 130 Red/Blk 2019

Producent Atomic
Przeznaczenie Męskie
Twardość 130
Szerokość wkładki 96mm
Klamry 4 aluminowe
Taśma ściągająca TAK
Gwarancja 2 lata

Szczegółowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC Redster Club Sport 130 Red/Blk 2019

Atomic banerAtomic Redster Club Sport
Najnowszy model ze sportowej linii butów narciarskich Atomic-a. Redster to linia testowana przez najszybszych, używana przez najlepszych, uwielbiana przez wielu. Teraz nowe modele ułatwiają dobranie odpowiedniego buta do każdej stopy. Redster Club Sport to model zbudowany na podstawie buta zawodniczego, ale dopasowanego do szerszej stopy, tak by łatwiej było go dobrać i dopasować do różnych stóp. But o szerokości 96mm z możliwością dopasowania do stopy dzięki technologii Memory Fit. Wysoki rzep Dual Strap i skorupa Progressive Race to wyznaczniki najlepszych butów dostępnych na rynku.

 

 

Memory Fit personalizuję wszystkie trzy elementy buta. Umożliwia dopasowanie do 6 mm w przedniej części stopy i do 10 mm w stawie skokowym. Memolink jest to nasz specjalny dodatek do tworzyw sztucznych opracowany w laboratoriach. Memolink poprawia formowalność i rozciągnąć, umożliwia idealne dopasowanie skorupy buta do kształtu stopy – łatwo pozbywamy się bólu i miejscowego uciskania! Efekt? Najwyższa jakość jazdy i komfort. Cały proces formowania skorupy odbywa się na miejscu w sklepie i zajmuje jedynie 12min. Memory Fit


Memory Fit 3D Liner Memory Fit 3D Liner
Specjalnie zaprojektowany botek wewnętrzny, wstępnie dopasowany przy kostkach i na podbiciu, do typowego kształtu stopy, z możliwością pełnej personalizacji. Od pierwszego założenia but zaczyna dopasowywać się do stopy, zwiększając komfort. Botki zostały zaprojektowane od palców, by idealnie pasować do kształtu skorupy, dzięki temu już przy pierwszym założeniu nie odczuwamy uścisków puktowych.

 

Progressive Race Shell
W nowych Redsterach, została zastosowana specjalna skorupa z grubszego ale miększego materiału. Dzięki temu but ma progresywną sztywność i większą mobilność skorupy niezależnie od temperatury w jakiej jest używany.


Progressive Race Shell


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Buty narciarskie ATOMIC Redster Club Sport 130 Red/Blk 2019

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena ogólna