-900,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA XTD 130 CT GW Black/Sand 2022

2 099,00 zł Zniżka 900,00 zł
2 999,00 zł

Zacierając granicę między all-mountain a freeride touring, topowy Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW to uniwersalny but narciarski dla wąskich stóp.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Ultra XTD 130 CT GW
Poznaj Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW. To buty narciarskie stworzone zarówno do narciarstwa all mountain, jak i freeride touringu, z konstrukcją Prolite z dodatkowym wzmocnieniem we wszystkich właściwych miejscach. To nie jest kompromisowy but. Zapewnia legendarne wrażenia z jazdy na nartach, moc na nartach i możliwości all-mountain Hawx z epickim naturalnym ruchem Backland dzięki mechanizmowi Free / Lock 2.0 ski-to-walk i Frictionless Pivot. Complete Tech zapewnia te inserty zarówno w palcach, jak i pięcie, aby zapewnić maksymalną kompatybilność z wiązaniami. Liner Mimic Platinum ze strefą Touring Flex Zone zapewniającą najwyższy komfort, precyzyjnie dopasowuje się do kształtu stopy. Podeszwa GripWalk zapewnia większy komfort chodzenia bez poświęcania wydajności na śniegu. Dla narciarzy z węższymi stopami jest to kompleksowy but.

Waga: 1580g - 26/26,5

Twardość (flex): 130

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA XTD 130 CT GW Black/Sand 2022

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 aluminowe, 7000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody