-650,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra XTD 100 Black/Anthracite 2020

1 499,00 zł Zniżka 650,00 zł
2 149,00 zł
Mega mocny, bardzo uniwersalny i niezwykle lekki but do jazdy alpejskiej jak i turowej. Idealny dla osób lubiących przygodę na białym śniegu. Jeden z najlżejszych butów hybrydowych.
Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Ultra XTD 100
Nowa wersja butów hybrydowytch od Atomic-a przeznaczona dla osób szukających lekkiego buta do skitouru z możliwością zjazdu na narcie alpejskiej. Lekka konstrukcja (1430g) z wytrzymałą skorupą umożliwia bardzo komfortowe i szybkie podejście, oraz dynamiczny zjazd. Technologia Memory Fit zaczerpnięta z najbardziej popularnych butów Atomic Hawx, pozwala dopasować skorupę oraz botek wewnętrzny do indywidualnych potrzeb. Botek wewnętrzny wykonany w technologi Memory Fit 3d Silver Light zapewnia idealne dopasowanie oraz lekką, przewiewną konstrukcję. Dodatkowo zastosowanie podeszwy Skywalk Grip Walk pozwala wpiąć te buty we wszystki współczesne narty zjazdowe wyposażone w system Grip Walk. System Free/Lock 2.0 pozwala odblokować skorupę, dając ogromną mobilność buta, nawet to 54 stopni. Teraz i Ty możesz rozpocząć zabawe ze skitourami!

Waga: 1766: 26/26,5

Twardość (flex): 100

Liner: Memory Fit 3d Silver Light

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Free / Lock


Free / Lock 2.0


Technologia zastosowana we wszystkich butach skitouringowych umożliwiająca w bardzo łatwy i szybki sposób trybu do podchodzenia i zjazdu. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji konta buta w pozycji zjazdowej pomiędzy 13-15 stopni.
 

Quick Click Tongue System


Zastosowana w butach z linii Backland, możliwość zmiany języka z miękkiego do podchodzenia na twardy do zjazdu.

QUICK CLICK TONGUES
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Cross Lace

Zastosowanie nowego rodzaju klamry mocowanej w trzech punktach, owija całą stopę bardzo kokładnie, dając jeszcze większy poziom bezpieczeństwa i kontroli nad nartą.

Cross Lace
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate Light

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty. Wersja Light pozwala na pranie botka wewnętrznego.

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra XTD 100 Black/Anthracite 2020

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 aluminowe, 7000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-700,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra XTD 100 Black/Red 2019

  • 27,5cm
1 499,00 zł 2 199,00 zł
-700,00 zł