-570,00 zł

Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra 110 W Black/White/Denim Blue 2017/18

1 329,00 zł Zniżka 570,00 zł
1 899,00 zł
ATOMIC HAWX ULTRA 110 W- to damski model z nowej kolekcji butów ATOMIC o skorupie wąskiej szerokości. Główną zaletą tych butów jest legendarne dopasowanie.
Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic Hawx Ultra 110 W jest najsztywniejszym modelem dla kobiet w nowej linii lekkich butów Hawx Ultra, zapewnia więc legendarne dopasowanie modeli Hawx, dostosowane do węższych, kobiecych stóp. System Memory Fit, pozwala dopasować buty do indywidualnych potrzeb w zaledwie kilkanaście minut, natomiast buty wewnętrzne Memory Fit 3D Gold posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi. Zastosowana w butach wewnętrznych ocieplina 3M™ Thinsulate™ zapewnia duży comfort termiczny.

 

Jednak tym, co stanowi najważniejszą cechę tych butów, jest fakt, że Hawx Ultra jest jednym z najlżejszych modeli butów zjazdowych, jaki kiedykolwiek znalazł się w ofercie. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu lekkiej cholewki z tworzywa Grilamid oraz radykalnie odchudzonej, nowej skorupy Progressive Shell – która została wzmocniona w kluczowych obszarach, natomiast w pozostałych posiada zmniejszoną grubość ścianek – pozwoliło to zmniejszyć wagę butów aż o 25%. W celu osiągnięcia najlepszego poziomu czucia podłoża i transferu energii, jaki był kiedykolwiek oferowany przez buty all-mountain, Hawx Ultra wyposażone zostały w asymetryczne wzmocnienie Energy Backbone, które poprawia transfer energii i zwiększa przyczepność krawędzi podczas agresywnej jazdy. Jeśli do tej specyfikacji dodamy technologię Power Shift, cholewkę z regulacją Cuff Alignment oraz nowe nakładki Cantable Grip, to otrzymamy najbardziej zaawansowane buty, z wielkimi możliwościami indywidualnej konfiguracji.

 

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC Hawx Ultra 110 W Black/White/Denim Blue 2017/18

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
110
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 Micro Alu 3D
Taśma ściągająca
40 mm Velcro Strap

Specyficzne kody